Додому НОВИНИ Влада і громада Правда життя…

Правда життя…

654
ПОДІЛИТИСЬ

22 червня 2015 року виповнюється 74 роки з початку Великої Вітчизняної війни. а перед цією історичною датою було відсвятковане 70-річчя Великої Перемоги.

Міська організація ветеранів України на честь 70-річчя Великої Перемоги підвела підсумки огляду-конкурсу на кращий музей – куточок в учбових закладах міста.

По музеях місця зайняли:

Перше – ПТУ № 4 і ЗОШ № 4;
Друге – ЗОШ № 7 і ЗОШ № 17;
Третє – ЗОШ № 12.

По кімнатах-куточках:
Перше – школа (ліцей) № 15;
Друге – ЗОШ № 1 і ЗОШ № 6;
Третє – ЗОШ № 5 і СЗОШ № 8.

Конкурс проводився на два етапи:

перший був присвячений 70-річчю звільнення України від фашистських загарбників, другий – присвячений 70-річчю Великої Перемоги.

В цьому конкурсі матеріально допомогли спонсори – керівники підприємств і організацій міста. Велика батьківська подяка ТОВ “Бердичівська солодова компанія” – керівник О.П. Сітак, ТОВ “Бердичівський пивоварний завод” – керівник Л.Р. Ліпецький, ПАТ “Бердичівська фабрика одягу” – керівник Г.І. Стукало, ПАТ “Ладасервіс”, ТОВ “Нове тисячоліття”, ВАТ “Бердичівський м’ясокомбінат», філії СП ТОВ “Ріф-1”, міський кооперативний ринок, ТОВ “Векам”, ТОВ “Сілав”, депутату Верховної Ради України О.В. Ревезі та іншим небайдужим керівникам у ставленні до своїх ветеранів і підростаючого покоління.

З боку учбових закладів були організовані зустрічі як з ветеранами Великої Вітчизняної війни, так і з воїнами АТО.

Велике задоволення отримували ветерани і воїни АТО під час зустрічі з молоддю коли виконувались українські пісні повоєнних років: “Червоні маки”, “Смуглянка”, “Синій платочок” та інші. Незабутньою була пісня “Священная война”…

В ці дні ми маємо  пам’ятати, що “ТА” війна і “ЦЯ” війна однаково погіршують життя людей – “там” і “тут” проливалася і зараз проливається кров безвинних людей і воїнів.

Під час “тієї” війни фашисти перетворили на Україні в руїни 714 міст, 28 000 сіл і поселень, створено було 250 місць масового знищення українського народу – фашисти виконували настанову свого фюрера: “… із місцевого населення залишити тільки тих, хто молодий і здоровий, інші нам не потрібні…”.

Під час “цієї” війни знищується увесь Донбас. Старше покоління звершило подвиг – звільнило Україну від фашизму, а в повоєнні роки працювало над відновленням народного господарства – все це робилось для того, щоб нове покоління жило і працювало в злагоді і мирі.

А хто зараз буде піднімати, відбудовувати народне господарство? І де воно те господарство? За землю України патріоти поклали мільйони життів, а зараз планують ПРОДАВАТИ землю, як продають і інші народні підприємства.

Така політика веде тільки до розколу громади. Історія підтверджує, якщо влада хоче затвердити свої політичні цілі через законодавчі акти, не запитавши у громадян своєї держави їх думку – все це не буде мати перспективи і це буде збитково для держави України.

Така правда життя.

Ось рядки вірша, які насторожують людей – війна – це не іграшки, це дорога в нікуди…

И опять металл грохочет ржавый,
И растёт кровавая волна,
И своею шкурою шершавою
Третья рядом – новая война…

(Маргарита Алігер – 1968 р.)

Рада міської організації ветеранів України.