ОСТАННІ СТАТТІ

Випадки заборони застосовування нульової ставки податку на прибуток

0

Бердичівська ОДПІ повідомляє Порядок переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з такого податку затверджено постановою КМУ від 9 серпня 2017 р. №592.

Цей Порядок регулює питання переходу суб’єктів господарювання – платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з податку на прибуток підприємств, який оподатковується за ставкою 0 відсотків.

Не можуть застосовувати нульову ставку податку на прибуток платники, утворені після 1 січня 2017 року шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), приватизації та корпоратизації.

Позбавлені права застосовувати нульову ставку податку на прибуток підприємств суб’єкти господарювання, які здійснюють такі види діяльності:

 • діяльність у сфері розваг, визначену підпунктом 14.1.46 пункту 14.1 статті 14 розділу I “Загальні положення” Кодексу;
 • виробництво, оптовий продаж, експорт, імпорт підакцизних товарів;
 • виробництво, оптовий та роздрібний продаж пально-мастильних матеріалів;
 • видобуток, серійне виробництво та виготовлення дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення;
 • фінансову та страхову діяльність (гр. 64 – гр. 66 Секції К КВЕД ДК 009:2010);
 • діяльність з обміну валют;
 • видобуток та реалізацію корисних копалин загальнодержавного значення;
 • операції з нерухомим майном (гр. 68 КВЕД ДК 009:2010);
 • поштову та кур’єрську діяльність (гр. 53 КВЕД ДК 009:2010);
 • діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;
 • діяльність з надання послуг у сфері телебачення і радіомовлення відповідно до Закону України “Про телебачення і радіомовлення”;
 • охоронну діяльність;
 • зовнішньоекономічну діяльність (крім діяльності у сфері інформатизації);
 • виробництво продукції на давальницькій сировині;
 • оптову торгівлю і посередництво в оптовій торгівлі;
 • діяльність у сфері виробництва та розподілення електроенергії, газу та води;
 • діяльність у сферах права та бухгалтерського обліку (гр. 69 КВЕД ДК 009:2010);
 • діяльність у сфері інжинірингу (гр. 71 КВЕД ДК 009:2010).

Детальніше у листі ДФС України від 04.09.2017 №23407/7/99-99-15-02-01-17 “Про набуття чинності постановою Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року №592”.

Бердичівська ОДПІ

Пізнавальна акція від рятувальників

0

З метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, роз’яснення різноманітних аспектів безпеки життєдіяльності та популяризації професії рятувальника для учнів та працівників ЗОШ №18 м.Бердичева 21 вересня рятувальники провели громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

Цього разу захід провели у вигляді практичного відпрацювання дій у випадку пожежі. Згідно задуму, в одній із навчальних аудиторій виникла пожежа. За сигналом “Тривога” викладачів та вихованці відповідно до плану евакуації звільнили приміщення навчального закладу та передислокувалися у безпечне місце. Захід став для присутніх цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і зрозуміли, якими важливими є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Під час цієї акції дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території міста та про причини їх виникнення. Також хлопці та дівчата могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, також діти дізналися, як правильно діяти у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне. В ігровій формі рятувальники нагадали підростаючому поколінню, як правильно викликати Службу порятунку, якщо сталося займання, наприклад у квартирі. Також розповіли, як евакуюватися із задимленого приміщення, якщо ти вдома один.

Ця зустріч справила велике враження на усіх присутніх, адже заходи у рамках акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти” – це дуже важлива та переконлива форма навчання. Коли на конкретних прикладах не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних та близьких.

Шевчук І.В.,
начальник Бердичівського міськрайонного відділу
Управління ДСНС України у Житомирській області.

У Бердичеві з’явиться новітній спортивний майданчик

0

У чому його новизна, а також про інші аспекти його створення прес-службі “Об’єднання “Самопоміч” розповів ініціатор та один із спонсорів створення майданчика, міський депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Артем Кашпірук.

 • Звідки з’явилася ідея створення спортивного майданчика?

На місці закладення фундаменту раніше був спортивний майданчик, на якому вечорами збиралися для ігор близько 20 дітей. Але! Цей майданчик був у плачевному стані. Покриття не було, діти бігали просто по голій землі. Сітка огорожі була пошкоджена, що могло призвести до отримання травм. Також до мене зверталися мешканці довколишніх будинків із проханням розширити дитячий майданчик, встановлений мною ще у 2015 році за власні кошти. Це і спричинило виникнення такої ідеї, як створення нового дитячого спортивного майданчика із штучним покриттям, який би був функціональним та безпечним.

 • За які кошти проводиться встановлення майданчика?

Встановлення майданчика проводиться за кошти обласного бюджету, виділені за сприяння обласних депутатів від “Об’єднання “Самопоміч” Маланюка Остапа та Шавловича Олексія, і близько 30% загального бюджету будівництва – це мої власні кошти. Також певну суму виділив один із мешканців цього двору, Борисов Максим.

 • Як проводиться спорудження майданчику та яким має бути його фінальний вигляд?

Старий аварійний майданчик був демонтований, на його місці, як зараз видно, є бетонна подушка товщиною від 10 до 15 см, що зумовлено схилом (адже поверхня майданчика повинна бути рівна). Це його основа. На бетонну подушку буде покладене штучне поліуретанове покриття. Буде встановлена заводська огорожа висотою 4 метри із гальванічним покриттям, що значно збільшить строк її експлуатації у порівнянні із просто металевою огорожею. Розміри спортивного майданчика складуть 20,5 м у довжину і 10,5 м у ширину. Будуть встановлені кільця для гри у баскетбол, і сітки для волейболу та великого тенісу, що стане новинкою для Бердичева.

 • Коли планується завершення будівництва?

Спорудження майданчика повинно бути завершене на початку листопада 2017 року.

 • Як планується експлуатувати спортивний майданчик і підтримувати його у належному функціональному стані?

Для того, щоб майданчик прослужив належний строк, ігри проводитимуться організовано, буде складений певний графік. Ключі від майданчика будуть знаходитися у голови ОСББ і видаватимуться відповідно до розкладу. Такий спортивний майданчик розрахований для підлітків та дітей старшого шкільного віку. В подальшому, звісно ж, при виявленні пошкоджень будуть проводитися відповідні ремонтні роботи.

Андрій Вдовиченко,
прес-служба ПП “Об’єднання “Самопоміч”.

Я – прогресівець, і цим все сказано…

0

Сьогодні ПАТ “БМЗ “Прогрес”, переживши непрості часи, продовжує розвиватися, приділяє увагу якості продукції, яка задовольняє вимоги замовників. Продукція підприємства користується попитом не тільки в Україні, а й в Казахстані, Німеччині, Італії та інших країнах Європи.

ПАТ “БМЗ “Прогрес” володіє багаторічним досвідом в області виробництва фільтрувального, сушильного, ємкісного обладнання. Обладнання марки “Прогрес” знайшло широке застосування в екологічній, хімічній, гірничо-рудній, вугільній, металургійній та інших галузях промисловості. Баштові, горизонтальні, стрічкові фільтрпреси, дискові і стрічкові вакуум-фільтри та інша продукція експлуатуються на підприємствах майже 30 країн світу.

Гарантією якості продукції є діюча сертифікована система управління якістю, яка відповідає високим вимогам Міжнародного Стандарту.

Слід відзначити колектив цеху № 57 ливарного заводу, де виготовляється литво, металоконструкції, дискові вакуумні фільтри. В цеху працює майже 300 робітників таких професій, як формувальник, обробник, заливальник металу, землероб та інші.
Варто нагадати, що ПАТ “БМЗ “Прогрес” неодноразово ставав лауреатом Всеукраїнських конкурсів.

На сьогодні 5 працівників нагороджено грамотами міськвиконкому, 10 робітникам присвоєно звання “Почесний ветеран заводу”, 20 працівників занесені на Дошку Пошани.


Слово-роздум директора Ігоря Щесняка

Кожен рік, зустрічаючи своє професійне свято, колектив машинобудівного заводу “Прогрес” підсумовує зроблене, робить нотатки на майбутнє. Ветерани ж, які віддали підприємству свої знання, досвід, сили, згадують роки, що минули, передивляються старі фотографії і, напевне, кожен з них відчуває, що він та його покоління несе історичну відповідальність за долю нашої країни, зокрема, свого колективу, славетного заводу “Прогрес”. Вони – не свідки, а активні учасники всього, що відбувалося на заводі. І яке це щастя, що усі їхні зусилля не пропали марно, навпаки, вони досягли мети. І рідний завод, який став їхньою долею, гордістю і сьогодні живе і працює, нарощує потужності.

Це ж який треба мати виробничий, творчий потенціал, щоб пережити гіперінфляцію, вистояти під час економічної кризи… А прогресівці, на відміну від інших, вистояли, вижили, зберегли підприємство, яке свій відлік починає з далекого 1880 року. Впродовж усіх років, підприємство, яке розпочиналося з невеличких майстерень, розвивалося, насичувалося новим обладнанням, на якому працювали закохані у свою справу прогресівці, які раз і назавжди обрали не тільки робітничу професію, а, що найголовніше, присвятили своє життя заводу, стали його невід’ємною часткою.


Шановні колеги!

Низький уклін вам за те, що в наших нелегких економічних умовах ви продовжуєте примножувати славетні трудові традиції, а ваш неабиякий досвід дає можливість освоювати нові ринки збуту, впроваджувати перспективні напрями виробництва та передові сучасні технології, оновлювати технологічну базу.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю! Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, впевненості у завтрашньому дні і нових трудових звершень!

Ігор Щесняк, генеральний директор ПАТ “БМЗ “Прогрес”.

Бригада слюсарів по складанню металоконструкцій: Віктор Сидорчук, Сергій Корбут, Сергій Ременюк, старший майстер Петро Беззубець, бригадир Петро Півень, Петро Мельничук, Степан Король.

Слюсарі механоскладального цеху на фоні дисково-вакуумного фільтру: Віктор Просюк, Володимир Лисак, Юрій Свердел, Анатолій Лисенко, Михайло Мудрук, бригадир Анатолій Штаюнда.
Бригада токарів Руслан Омельчук, Вадим Михайленко, Олег Шумило.
Електрозварники: Михайло Регета (працює на заводі з 1976 року), Михайло Гапчук.

Гальчинська сільська рада оголошує про намір продажу об’єкту комунальної власності

0

Дані про об’єкт:

 • нежитлова будівля незавершеного будівництва школи на 162 учні.

Загальна площа будівлі – 979,4 кв.м.

 • кількість поверхів – 2,
 • фундамент, підвал – залізобет. блоки,
 • стіни, перегородки – цегляні,
 • перекриття – залізобетонні плити.

Заяви на продаж зазначеного об’єкту приймаються протягом 30 днів після опублікування оголошення за адресою: 13322 с. Гальчин, вул. Центральна, 55.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт продажу, сільська рада оголосить конкурс на право купівлі, згідно законодавства.

Співчуття

0

Колектив Скраглівської школи висловлює глибоке співчуття учителю історії та правознавства Інні В’ячеславівні Нагорнюк з приводу важкої втрати – смерті свекра.

Спасибі Вам, милосердні люди!

0

Нещодавно я на собі відчула справжню підтримку і небайдужість наших людей.

На складну операцію потрібні були чималі кошти. Першими відгукнулись мої колеги з Швайківської школи. Не залишились осторонь і мешканці села, які теж допомогли в міру можливості.

Я щиро вдячна всім за моральну і фінансову підтримку в дуже важкий для мене час.

Здоров’я Вам всім, мої рятівники. Нехай Бог віддячить Вам сторицею за вашу доброту!

З повагою, Олена Іванівна.

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

0

Публічне акціонерне товариство “Укрзалізниця” повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу для Бердичівської дільниці ПЧЛ-3 ВП Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень РФ “Південно-Західна залізниця”.

Адреса юридичної особи: 03680, м. Київ, вул. Тверська, 5.

Адреса Бердичівської дільниці ПЧЛ-3: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Газопровідна, 24.

Предмет діяльності – виконання робіт по забезпеченню безпеки руху на відведеній дільниці.

Джерелами утворення забруднюючих речовин в атмосферу є газовий котел, що забезпечує дільницю теплом у зимовий період, деревообробний цех, склад ПММ.

При роботі дільниці виділяються: оксиди азоту, вуглецю; метан; тверді речовини, сполуки ртуті; неметанові сполуки; сірководень.

Максимальний обсяг викидів складе до 110 т/рік.

Зауваження та пропозиції щодо намірів приймаються в місячний термін після публікації в Бердичівській міській раді за адресою: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Центральна, 1.