Додому НОВИНИ Влада і громада Адвокат системи БВПД допоміг бердичівлянину встановити опіку над рідною сестрою

Адвокат системи БВПД допоміг бердичівлянину встановити опіку над рідною сестрою

572
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівлянин Віталій Г. вже довгий час доглядає свою тяжко хвору на хронічне психічне захворювання сестру. Аби отримати опіку над рідною сестрою, громадянин звернувся за допомогою до Бердичівського місцевого центру з наданням безоплатної вторинної правової допомоги.

З’ясувавши всі обставини справи, адвокат Сергій Паламарчук довів у суді, що в силу наявних психологічних захворювань сестра клієнта не здатна усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. У зв’язку з цим може бути визнана недієздатною.

У результаті розгляду справи, керуючись ст. 58 Цивільного Кодексу України, суд ухвалив рішення, яким визнав фізичну особу недієздатною та призначив Віталія Г. опікуном над рідною сестрою.

Нагадаємо, що місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечують доступ до допомоги у цивільному та адміністративному процесах для соціально незахищених категорій громадян: малозабезпечених осіб, учасників бойових дій (у тому числі учасників АТО із відповідним статусом та членів сімей загиблих), дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та ін.

До уваги громадян! Кожен, хто потребує безоплатної правової допомоги, може звернутися до місцевого центру, що знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. В. Чорновола, 9, або за телефоном (04143) 4 14 42.

Бердичівський місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги