Додому НОВИНИ Влада і громада Адміністрація Райківської ВК (№73) організувала відвідування Бердичівського міського історичного музею засудженими, які...

Адміністрація Райківської ВК (№73) організувала відвідування Бердичівського міського історичного музею засудженими, які тримаються у дільниці соціальної реабілітації.

880
ПОДІЛИТИСЬ

10 травня засуджені, які тримаються у дільниці соціальної реабілітації Райківської виправної колонії (№73), у супроводі заступника начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Петра Прокопенка та співробітників СПС відвідали Бердичівський міський історичний музей.

Музей розміщений в одному з флігелів монастиря Босих Кармелітів – колишньому будинку священиків. Засуджені та співробітники колонії відвідали основну експозицію, що розповідає про історію міста Бердичева, а також оглянули територію та будівлі монастиря, які є справжньою архітектурною окрасою Бердичева.

Також цього дня у Райківській ВК-73 для засуджених до Дня Перемоги було організовано ряд заходів виховного та просвітницького характеру, продемонстровані документальні фільми, прочитані лекції на тему вкладу Українського народу у перемогу над нацизмом та проведено виховний вечір, присвячений Дню матері.

Яницький О.І.,
старший інспектор із
контрольно-аналітичної роботи
лейтенант внутрішньої служби.

rayk_73_2