Додому НОВИНИ Влада і громада Акція «Діти – Дітям»

Акція «Діти – Дітям»

204
ПОДІЛИТИСЬ

На жаль, вже котрий рік йде війна на території нашої держави. Не вщухають бойові дії, продовжують гинути люди. А ще на Сході України живуть діти, опалені війною, які позбавлені можливості святкувати Новий рік як їх однолітки.

Цього року відділ освіти міста Бердичева долучився до участі у Всеукраїнському проєкті «Діти – Дітям», покликання якого об’єднати українських дітей із Заходу та Сходу. Школярі та вихованці дошкільних навчальних закладів протягом тижня збирали солодощі та подарунки, які будуть передані діткам на Схід до Дня Святого Миколая.

– Я щиро вдячний дітям та батькам Бердичівської територіальної громади, які долучилися до цієї гарної акції. Завдяки їм вдалося зібрати велику кількість подарунків, які неодмінно знайдуть свого адресата та принесуть промінчик доброти і тепла для тих дітей, яких торкнулася війна, – зазначив міський голова Сергій Орлюк.

Виконати почесну місію і передати подарунки взяли на себе волонтери Благодійного фонду «Оберіг-26». Керівництво міста щиро дякує всім, хто долучився до проведення акції.