Додому НОВИНИ Культура Анатолій Горобчук — володар обласної краєзнавчої премії.

Анатолій Горобчук — володар обласної краєзнавчої премії.

805
ПОДІЛИТИСЬ

7-29ses16 січня 2015 року на 29-й сесії Житомирської обласної ради, за рішенням конкурсної комісії, краєзнавцю з міста Бердичева, члену Національної спілки краєзнавців України Анатолію Петровичу Горобчуку було вручено обласну краєзнавчу премію (перша премія) 2014року за написані ним та видані в попередні роки книги краєзнавчого змісту: “Бердичів. Історія міста від заснування до сьогодення (історико-краєзнавчий нарис)” (2012 р.) та “Еврейские святыни Бердичева” (2013 р.).

Анатолій Петрович народився в 1970 році у місті Бердичеві, закінчив середню школу № 1, отримав вищу технічну освіту. З 1996 року працює заступником з питань технічної експлуатації в цеху телекомунікаційних послуг № 1 структурного підрозділу ПАТ “Укртелеком”, який обслуговує Бердичів та Бердичівський район. За більш як 18 років його роботи на цій посаді в Бердичеві та районі, за його активною участю, було збудовано сім нових АТС, загальною ємністю більш як 4000 номерів.

3 2005 року він брав участь у науково-краєзнавчих конференціях, які проводились під егідою Національної спілки краєзнавців України. У 2008 році, спільно з Василем Котовим, в мережі Інтернет створив веб-сайт “Мій Бердичів” (http://my.berdychiv.in.ua/), який наповнили цікавою інформацією про історію рідного міста. У 2010 році в міськрайонній газеті “Земля Бердичівська” впродовж усього року виходила його серія статей “Цей день в історії Бердичева”.

Щиро вітаємо Анатолія Петровича,члена Національної спілки краєзнавців, з цією подією в його житті і бажаємо подальших успіхів на ниві вивчення рідного краю!!!

Павло СКАВРОНСЬКИЙ,
Голова Житомирської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України.