Додому НОВИНИ Влада і громада Анатолій Шаповал: “Батьківщина” йде на вибори, щоб змінити країну

Анатолій Шаповал: “Батьківщина” йде на вибори, щоб змінити країну

547
ПОДІЛИТИСЬ

10 червня “Батьківщина” зібрала з’їзд, на якому делегати затвердили першу п’ятірку виборчого списку. Політсила Юлії Тимошенко фактично зробила ставку на фахівців, перевірених у реальній роботі. Таким чином “Батьківщина” урівноважить у парламенті новачків, які стануть депутатами від “Слуги народу”.

У списку “Батьківщини” не буде артистів і спортсменів. Тимошенко веде до Верховної Ради професіоналів, які знають, що і як робити. Це люди, котрі здатні об’єднати суспільство, адже їх знає вся Україна, їм однаково довіряють і на Сході, і на Заході.

У першій п’ятірці “Батьківщини” – колишній директор металургійних гігантів Сергій Тарута і силовик Валентин Наливайченко, який двічі очолював СБУ й запам’ятався українцям масштабними кадровими чистками в спецслужбі та відкриттям вільного доступу до історичних архівів.

“Я пишаюся нашою командою. Нам потрібна одна доба, щоб запропонувати країні рецепт успіху від найкращих фахівців”, – сказала Тимошенко, виступаючи на з’їзді.

На партійному зібранні Юлія Володимирівна ще раз заявила, що готова працювати з новообраним Президентом і запропонувала його політсилі об’єднати зусилля й створити у майбутньому парламенті “коаліцію дій” і вже протягом перших 100 днів провести зміни, які відчули б усі українці.

“Ми готові запропонувати новій коаліції план дій і зробити все, щоб він став реальністю”, – зазначила лідер “Батьківщини”, маючи на увазі “Новий курс України”, розроблений її командою для участі у президентських виборах.

Тимошенко навіть назвала конкретні цілі, яких досягне нова коаліція за 100 днів, реалізуючи “Новий курс”: зупинення падіння економіки, припинення терору над підприємцями, ухвалення нового податкового кодексу, зведення до мінімуму корупції. У соціальній сфері за цей час устигнуть підняти пенсії та зарплати, переглянути держбюджет, ухвалити закон про страхову медицину, повернути молоді те, що в них забрали, – допомогу на дитину.

Запропонувавши Юлії Тимошенко прем’єрство, Зеленський фактично врятує себе та свій рейтинг. Якщо зміни, на які чекають люди, не провести негайно, то дуже швидко суспільство розчарується в новій владі і новому президенті. А без підтримки громадян уже не вдасться провести жодні реформи. Чи усвідомлює це президент, дізнаємось одразу, як Зеленський озвучить прізвище майбутнього прем’єр-міністра.

Тимошенко на чолі уряду – це гарантія швидких та ефективних змін у країні. На відміну від інших вірогідних кандидатів на прем’єрське крісло, лідер “Батьківщини” не тільки має власну програму реформ, а й готова діяти негайно, з першого дня роботи, без розкачування і затяжних консультацій з представниками різних центрів впливу на владу.

Тимошенко як досвідчений політик одразу вказала на перешкоди, які можуть зупинити реформи в інтересах людей. Це – “мастодонти корумпованого режиму”. Так вона назвала посадовців часів Порошенка, які тепер намагатимуться пробитися до парламенту через мажоритарні округи.

У зв’язку з цим лідер “Батьківщини” закликала “Слугу народу” та інші демократичні сили об’єднатися й не пустити до Верховної Ради чиновників, котрі скомпрометували себе корупцією та бездіяльністю.

“Ми не можемо дозволити собі бездарно втратити ще 5 років. У нас є унікальний документ (“Новий курс”, – Ред.), який можна з першої хвилини виконувати та давати результат за перші 100 днів”, – наголосила політик.

Передвиборний з’їзд “Батьківщини” відбувся просто у дворі партійного офісу – без пафосу й естрадних “зірок”. На сцену виходили тільки члени команди Юлії Тимошенко. Усіх їх об’єднало прагнення зробити Україну правовою й заможною державою.

Анатолій ШАПОВАЛ.