Додому НОВИНИ Влада і громада Андрій Помазанов: “Громадяни повинні бути обізнані у своїх правах”.

Андрій Помазанов: “Громадяни повинні бути обізнані у своїх правах”.

847
ПОДІЛИТИСЬ

5 липня відзначити роботу бердичівського центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги завітав народний депутат України та радник міністра юстиції Помазанов Андрій Віталійович. Нардеп наголосив, що головною метою його приїзду є розказати людям про реформу, адже громадяни повинні бути обізнані у своїх правах.

Від початку роботи центру з 1 липня, туди вже звернулося 35 осіб, з них 1 неповнолітня. За словами заступника директора Регіонального центру з надання допомоги у Житомирській області Радушинської Наталії Вацлавівни цей показник замалий. Виною тому є необізнаність та недовіра громадян до нової практики.

Хоча, як стверджує директор бердичівського центру Красовський Дмитро Юрійович – причин для недовіри не повинно бути. Адвокати, що залучені до роботи у центрі відбиралися на конкурсній основі у 7 етапів. На сьогодні в нашій області працює 95 адвокатів, з них 4 у Бердичеві та бердичівському районі.

Для отримання юридичної допомоги потрібно лише пред’явити у центрі свій паспорт, ідентифікаційний код та довідку про доходи. Наданий центром адвокат працюватиме за затвердженими державою стандартами і вестиме справу упродовж всього судового процесу. У випадках з кримінальними справами правова допомога надається кожному, незалежно від соціального та економічного статусу.

Отримати пораду та консультацію фахових спеціалістів можна у тимчасово розміщеному офісі, що знаходиться за адресою вул. Житомирська 34 у приміщені РАГСу.

Тел. (04143) 4-14-42.

Денис Огороднійчук, студент ЖДУ ім. І.Франка.