Додому ІНФОРМАЦІЯ Анонс тренінгу “Об’єднання агровиробників – сучасні можливості кооперації”

Анонс тренінгу “Об’єднання агровиробників – сучасні можливості кооперації”

776
ПОДІЛИТИСЬ

22 серпня у м. Бердичів відбудеться тренінг, під час якого обговорюватимуться можливості створення аграрних кооперативів в Україні. Сьогодні в усьому світі спостерігається тенденція до об’єднання дрібних виробників для кращого збуту та просування своєї продукції, а також доступу до фінансових ресурсів.

Однак, якщо на аграрному ринку ЄС частка сільськогосподарських кооперативів складає 40-50%, а в окремих державах та секторах доходить до 70%, то в Україні ця цифра ледь досягає 1%.

Захід проводить Міжнародна благодійна організація “Інформаційний центр “Зелене досьє” у партнерстві з ВГО “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” та Бердичівською міськрайонною громадською організацією “Добра справа”.

Де? м. Бердичів (місце уточнюється).

Коли? 22 серпня, початок о 10:00 (реєстрація з 09:30).

На тренінгу ми розберемося:

  • чи обмежує чинне законодавство діяльність кооперативів та які є пропозиції щодо його вдосконалення;
  • які перепони стоять на шляху розвитку кооперативів в Україні;
  • чи існує державна підтримка для кооперативів та як її отримати;
  • яким чином до кооперативів застосовуються вимоги до якості та безпечності виробництва сільськогосподарської продукції та продуктів харчування (система внутрішнього контролю);
  • які вимоги до створення переробного підприємства;
  • які вимоги висуває екологічне законодавство.

Ви також ознайомитесь з успішними прикладами кооперативів з України і світу та отримаєте додаткову інформацію про:

  • органічне виробництво та процес сертифікації на прикладі ягідного кооперативу,
  • додатковий стандарт якості та безпечності харчової продукції Global G.A.P., що застосовується до виробників овочів, ягід та фруктів.

Наприкінці тренінгу наші експерти дадуть практичні поради ініціативній групі, що планує заснувати кооператив з виробництва ягід та фруктів в Бердичівському районі. Протягом дії проекту експерти продовжать надаватимуть учасникам кооперативу практичні рекомендації і консультації.

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 15 серпня 2018 р. за посиланням https://goo.gl/forms/zDFx40c03BvPaFen1. Кількість місць обмежена!

Учасники тренінгу забезпечуються матеріалами та харчуванням протягом тренінгу (обід та кава-паузи).

Проїзд та проживання не відшкодовуються.

Довідкова інформація:
Тренінг проходитиме в рамках проекту “Адаптація до законодавства ЄС: практика впровадження”, що виконується МБО “Інформаційний центр “Зелене досьє” за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках грантового компоненту проекту “Громадська синергія” та під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження”.