Додому НОВИНИ Влада і громада Артилеристи знайомляться із молодим поповненням

Артилеристи знайомляться із молодим поповненням

517
ПОДІЛИТИСЬ

Днями до військової частини – польова пошта В3231 знову прибули строковики. Хлопці віком від 20 до 25 років із Чернігівської, Черкаської та Сумської областей. Не втрачаючи ані хвилини дорогоцінного часу, відповідно до чинного законодавства, вивчати новоприбулих одразу взялася психолог частини працівник ЗСУ Голубко Світлана Миколаївна.

Професіонал своєї справи майстерно знайшла спільну мову із тими, хто на рік-півтора стане частиною дружнього колективу бердичівських військовослужбовців. А розпочала знайомство на перспективу, як і належить, із тестування.

SAM_9379_1“Згідно із інструкцією з організації вивчення індивідуально-психологічних якостей молодого поповнення та керівних документів, проводимо психологічне вивчення військовозобов’язаних, які прибули для проходження строкової служби, – розповіла Світлана Голубко. – З метою визначення напрямків індивідуально-виховної роботи та надання у майбутньому рекомендацій командирам щодо прийняття управлінських рішень вивчаємо нервово-психологічні особливості хлопців, виявляємо наявність ознак схильності до дезадаптивних порушень, надаємо оцінку адаптивним можливостям, визначаємо рівні виховання та розвитку”.

К.В. Пухальська, прес-офіцер
військової частини – польова пошта В3231