Артилеристи 26-ї абр – герої художніх полотен

Артилеристи 26-ї абр – герої художніх полотен

241
0
ПОДІЛИТИСЬ

На 4-у поверсі Житомирської обласної ради, до сесії обласної ради, яка відбулась 7 березня, підготовлена фотовиставка робіт, де героями картин є воїни 26-ї артилерійської бригади. Дана виставка є однією з складових започаткованого обласною радою та обласною організацією національної Спілки художників України проекту “Сучасний Захисник України”.

Творчий процес створення полотен героїв-артилеристів розпочався у грудні минулого року. 26-а артбригада радо відгукнулась співпрацювати із художниками, зустріли митців, обговорили моменти наступних зустрічей і найголовніше – визначились із героями, образи яких увіковічнять у портретах. Протягом двох тижнів військовослужбовці бригади позували художникам, які робили ескізи майбутніх робіт.

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук так презентував творчу подію:

– Культура – носій історії та змін держави. Аби передати дух сучасності, новий етап розвитку нашої країни, аби перемоги та звитяги були увіковіченні в мистецтві, ми спільно з Житомирською обласною організацією Національної спілки художників України створили проект “Сучасний захисник України” та вже проводимо другий етап, де активну участь взяла Бердичівська 26-та окрема артилерійська бригада. Це своєрідний меседж наступним поколінням.

У проекті беруть участь три художника: Василь Кондратюк, Валентин Войтенко та Валерій Радецький. Далі роботи поїдуть до Бердичіва, де їх зможуть побачити усі бажаючі, в тому числі і військова частина стане майданчиком для виставки робіт, присвячених їм.

Художники створили не тільки портрети наших товаришів по службі, але й сцени бойового злагодження підрозділів бригади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ