Додому НОВИНИ Культура АРТ-простір в Семенівській об’єднаній територіальній громаді

АРТ-простір в Семенівській об’єднаній територіальній громаді

802
ПОДІЛИТИСЬ

Навчальним семінаром із презентаціями робіт розпочалася 11 вересня цього року реалізація проекту з облаштування арт-простору в Семенівській об’єднаній територіальній громаді “Творчість рухає світ”.

Це проект громадської організації “Молодь обирає життя” (керівник Тетяна Носова), який пройшов конкурсний відбір і буде реалізовуватись за кошти Житомирської обласної державної адміністрації.

Автор ідеї, заступник голови ОТГ Людмила Колесник зазначила: “Наша робота із залучення позабюджетних коштів почала давати свої результати. Це уже другий проект, який реалізується в нашій громаді спільно із цією громадською організацією. Перший стосувався облаштування зупинок шкільного автобуса.

Основним завданням проекту є передача досвіду та умінь майстрами народно-ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, які проживають на території ОТГ, працівникам культури та освіти, молоді та усім бажаючим з метою розвитку творчого потенціалу жителів громади. Наші майстри Мастеп’ян Т.Ф., Дзюблюк Л.Л., Савчук С.В., Трубій Т.П. та Войцехівська С.Г. проведуть майстер-класи для сформованих за інтересами груп із таких напрямів: арт-стріт, що означає “вуличне мистецтво”, вироби із дерева, металу та тканини, виготовлення ляльок-мотанок та оберегів. У колишньому приміщенні сільської бібліотеки села Іванківці, яке вивільнилося внаслідок її об’єднання із шкільною, заплановано створення мистецької майстерні. Підсумковим етапом проекту буде проведення арт-фестивалю ОТГ.

Ми сподіваємося, що завдяки цьому проекту наші населені пункти набудуть особливого і привабливого вигляду, а молодь отримає майданчик для цікавих і творчих ідей на користь громади”.

Учасників семінару привітала сільський голова Семенюк Н.В., без підтримки якої реалізація проекту була б неможливою.

Прес-служба Семенівської ОТГ.