Додому НОВИНИ Культура “А льон цвіте” і в Бердичівському районі

“А льон цвіте” і в Бердичівському районі

524
ПОДІЛИТИСЬ

Весніється мені –в годину золоту,
По рідній стороні я співом зацвіту:
В луги піду,в поля,од міста й до села –
Щоб матінка-земля,як музика,була!
І. Сльота

Саме ці віршовані рядки стали епілогом І Всеукраїнського фестивалю імені Івана Сльоти “А льон цвіте”, який відбувся 4 червня 2016 року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. У фестивалі взяли участь понад 40 творчих колективів з усієї України.

Творчі колективи Бердичівського районного центру культури і дозвілля Народний аматорський ансамбль народної пісні “Ладомир” – керівник С. Жицька, жіночий вокальний квартет “Джерела” – керівник Л.Олійник та художній керівник Старосолотвинського Будинку культури Руслана Рисіч у номінації художнє читання були нагороджені дипломами Лауреата Всеукраїнського фестивалю.

Бердичівський районний центр культури і дозвілля висловлює щиру подяку народному депутату України О.В. Ревезі та його помічнику депутату Бердичівської районної ради С.Б. Томашевській за сприяння та надання транспорту для колективів. Від щирого серця бажаємо – хай у щасті кожна мить процвітає, і успіхи пліч-о-пліч йдуть завжди, тривога й смуток серце не торкають. Усмішок! Сонця! Радості! Краси!

Відділ культури і туризму Бердичівської райдержадміністрації,
Бердичівський районний центр культури і дозвілля