Додому НОВИНИ Влада і громада Багатотисячна спільнота молилась за довгоочікуваний мир.

Багатотисячна спільнота молилась за довгоочікуваний мир.

631
ПОДІЛИТИСЬ

Цьогорічне відзначення урочистостей Матері Божої Бердичівської розпочалося відкриттям пам’ятника Івану Павлу ІІ, в ході якого усіх присутніх благословив Архієпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, а почесну місію освячення виконав єпископ Києво-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський, який зокрема, нагадав, що саме Іван Павло ІІ свого часу освятив ікону Матері Божої Святого Скапулярія.

Цього року святкову літургію, на яку прибули десятки тисяч паломників з усієї України та світу, очолив Архієпископ-Митрополит Ризької Архідієцезії Збігнєв Станкевич, який, зокрема, зазначив, що людям необхідно, особливо нині, більше перейматися духовним життям, а не тілесним, боротись із залежністю від грошей та влади.

А очільник Києво-Житомирської дієцезії Архієпископ Петро Мальчук зосередив увагу на обіті вірності. І коли ми будемо вірними своїм переконанням, то Бог завжди обдарує нас своїм благоволінням.

Нинішнє свято, яке пройшло у непростий для України час, зібрало людей в спільному проханні – проханні миру і спокою в Україні. Тому народний депутат України Олександр Ревега вірить, що молитви, які тут лунають перед іконою Матері Божої Бердичівської і пам’ятником Івану Павлу ІІ, будуть обов’язково почуті.

А міський голова Василь Мазур підкреслив, що Бердичів, який щорічно поповнюється новими друзями, і надалі готовий зустрічати людей доброї волі та світлих помислів.
На питаннях перемоги духовного над тілесним зазначив у своєму виступі заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії отець Рафаїл щиро подякував всім за участь у підготовці і проведенні свята.

Багатотисячна спільнота , що зібралась на площі Івана Павла ІІ, помолилась за те, щоб Матір Божа охороняла українську землю та просила свого Сина про настання довгоочікуваного миру.

Валерій Кущук, студент ЛНУ ім. І.Франка.