Додому НОВИНИ Влада і громада “Батьківщина” переходить в демократичну опозицію

“Батьківщина” переходить в демократичну опозицію

420
ПОДІЛИТИСЬ

Фракція “Батьківщини” у Верховній Раді прийняла консолідоване рішення про вихід із безперспективних переговорів зі створення нової коаліції та про перехід у демократичну проєвропейську опозицію.

Про це Юлія Тимошенко заявила сьогодні, під час візиту до Львова.

“Батьківщина” доклала всіх можливих зусиль, щоб змінити курс влади, зокрема, поставила до майбутньої коаліції п’ять публічних умов, які могли б істотно покращити соціально-економічне становище у державі та дали б Україні шанс вийти з кризи. Але, на жаль, у наших потенційних партнерів, очевидно, інші цілі і до позиції фракції вони не дослухалися.

“Ми йдемо на боротьбу проти старої системи, проти злиття нової постмайданної влади та старої олігархічної мафії. Ми йдемо на боротьбу проти знищення економіки України, проти знищення життя кожної української родини”, – запевнила Юлія Тимошенко.

Не зважаючи на опозиційний статус, фракція “Батьківщини” у ВР буде і надалі підтримувати потрібні для держави законодавчі ініціативи.

Перехід до опозиції, за нинішніх політичних умов, є єдиним правильним рішенням. “Інакше ми можемо як демократична сила стати ширмою, прикриттям до цього неподобства, що робиться за лаштунками”, – сказала Юлія Тимошенко.