ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівщина щиро та привітно зустрічала діток зі Сходу – учнів Бахмутської школи. Неодноразово в засобах масової інформації та з розповідей учасників АТО чули про зворушливу історію тісного зв’язку, дружби та підтримки нашої 26-ї артилерійської бригади Бердичева та учнів Бахмутської школи. Наші воїни повсякчас допомагали цій школі, приміщення якої не раз постраждало від обстрілів. Зокрема, організували ремонт в класах школи – замінили вікна та полагодили дах.

А у відповідь військові отримували від бахмутчан – розуміння та підтримку. На знак вдячності, школярі влаштували концерт для військових, а батьки почастували домашньою випічкою, щоб воїни миру та добра, хоч на мить відчули себе, як вдома.

Тому цілком логічним виявилось бажання командування 26-ї артилерійської бригади та Благодійного фонду Оберіг-26 привезти вже до себе в гості юних друзів.

PIC_2274_1Не залишилась поза увагою ця подія і для народного депутата України Олександра Ревеги. Починаючи з моменту виїзду діток зі Сходу, народний депутат взяв під особистий контроль організацію поїздки.

Хоча ці території підконтрольні Збройним Силам України, вивезти таку кількість дітей, а їх було майже 50 – не так просто. Тому Олександру Ревезі довелось особисто звернутись до Міністерства внутрішніх справ України з проханням забезпечити безперешкодний виїзд школярів.

Варто зазначити, що Благодійний фонд Оберіг-26 доклав максимум зусиль, залучивши багатьох людей до участі в організації дозвілля дітей з прифронтової зони.

Було організовано екскурсію Бердичевом, поїздку на фонтани до міста Вінниці, екскурсію в 26-ту артилерійську бригаду, де бажаючим вдалось постріляти.

Незабутні враження залишились в дітей від відпочинку в парку культури ім. Т.Г. Шевченка. Можливість необмежену кількість разів безкоштовно покататись на усіх паркових атракціонах та скуштувати найсмачніше морозиво – школярам Бахмута подарував Олександр Ревега.

Стомлені та щасливі, діти та вчителі залишили в Книзі відгуків запис зі словами вдячності працівникам парку та Олександру Васильовичу Ревезі. Гості міста висловили бажання зустрітись з ним, аби особисто подякувати за хвилини щастя та радості. Тому в переддень від’їзду дітлахів, народний депутат завітав в Озадівський табір відпочинку “Відкрите серце”, де відпочивали діти.

Олександр Ревега подарував солодощі та кошти на придбання всього необхідного в дорогу додому, побажавши усім миру, злагоди, добра та щастя в єдиній, неподільній та неповторній Україні.

Інна Солодка.