Додому ІНФОРМАЦІЯ Безпека відвідування дитячих атракціонів.

Безпека відвідування дитячих атракціонів.

532
ПОДІЛИТИСЬ

Відвідування парку розваг для дітей – це завжди яскрава подія, яка запам’ятовується. Зробіть все можливе, щоб свято не було затьмарене.

Як зібрати малюка на прогулянку до парку розваг та що повинні знати дорослі перед тим, як відпустити свою дитину покататися на розважальних атракціонах?

Вибирайте зручний одяг та взуття, в яких малюку буде комфортно. Адже Вам доведеться тривалий час ходити та кататися. Не використовуйте вбрання з “небезпечними” деталями: ременями, що теліпаються, незручними шнурками тощо. Зберіть довге волосся доньки у пучок і добре закріпіть. Так дитині буде зручніше, а Ви будете впевнені, що волосся ні за що не зачепиться.

Вбираючі атракціон, прочитайте правила користування, які повинні обов’язково бути вивішені перед входом на атракціон. У правилах вказуються обмеження за віком, за станом здоров’я дітей.

Якщо технічний стан, або зовнішній вигляд атракціону викликає у Вас занепокоєння, вимагайте від обслуговуючого персоналу показати документ, який підтверджує, що атракціон пройшов технічний огляд. Такий документ повинний бути у співробітника парку. Якщо персонал відмовляється показати документ, не ризикуйте життям дитини, відмовитеся від катання на атракціоні. А щоб не зіпсувати святкові почуття, запропонуйте усім морозиво, сфотографуватися із улюбленим казковим персонажем тощо.

Вибирайте підходящий за віком атракціон та обов’язково підготуйте дитину до катання. Проведіть інструктаж у вигляді розважальної ігри. Допоможіть пройти на атракціон та застебнути ремінь безпеки (якщо це не робить персонал атракціону і дитині немає 10 років). Звільніть рот дитини від жуйки, цукерок тощо, ними вона може вдавитися під час швидкого катання. Не перегодовуйте дитину важкою жирною їжею, щоб дитині не стало погано під час катання.

Пам’ятайте основні прости правила безпеки та розкажіть дитям, що під час катання до повної зупинки атракціону не дозволяється: відчіпляти ремені безпеки; вставати з місця; крутитися; захилятися та звішуватися на край сидіння (кабіни); розмахувати руками та спробувати за щось зачепитися: штовхати дітей, що сидять поруч та заважати їм.

Створить для себе та своєї родини надійну основу безпеки.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та
цивільного захисту населення.