Додому НОВИНИ Культура Безсмертя книги — в її читачах

Безсмертя книги — в її читачах

650
ПОДІЛИТИСЬ

Не тільки у свята, а й у звичайні дні внутрішнє убранство Міської дитячої бібліотеки виглядає святково і урочисто. Зали світлі, заквітчані, з гарними книжковими тематичними стендами, інсталяцією. Здається, що книги на полицях випромінюють яскраве світло. Так, звичайно, кожна книга цікава. А вони тут усі цікаві, випромінюють світло знань і гарний настрій. Бо книги – це духовний і інтелектуальний скарб для людства. Вони конче потрібні нам, особливо молодому поколінню,що вступає у життя, пізнає життя.

Книга, як добрий вчитель і вихователь, гарний співрозмовник, навчає молодь, наставляє на гідний, сумлінний шлях.

На честь святкування Дня бібліотекаря 27 вересня в одному з найкращих залів бібліотеки провели чудовий, змістовний літературно-мистецький захід. Цей захід влаштували учні

ЗОШ №5, 3-а клас. Чепурні, всміхнені діти разом із своїм класоводом Ольгою Василівною Гура завітали до бібліотеки. Діти приготували вітальні вірші і пісні для своїх улюблених бібліотекарів. У свою чергу, дорослі – бібліотекарі Тетяна Ковзун, Таїсія Мельник, Ольга Ліщинська, Анастасія Кравчук, Світлана Вдовиченко виступили перед дітьми та їх батьками з цікавою інформацією та гумористичними, веселими піснями на тему бібліотекарської справи. Лунала гарна музика в аудіозаписі, що створювала святковий фон дійства, гарний настрій у присутніх.

Ведучими на святі стали учні 9-а класу Лілія Ліщинська та Олександр Сетчук. На заході ми почули гімн бібліотеки у виконанні дітей і дорослих. Усе дійство проходило цікаво, яскраво, захопливо. Нам розповіли про історію розвитку книги і бібліотекарської справи, організували виставу-сценку з життя бібліотеки, що викликало у присутніх гарні почуття, сміх та радість. Вірно сказано: “Безсмертя книги – в її читачах”. А який цікавий ляльковий спектакль подарували бібліотекарі дітям під назвою “Королева книги”!

На святі діти надавали слово і мені для привітання та виконання авторських віршів і пісень, що я й зробила з задоволенням.

Заключне слово було за дітьми Мар’яною Реготун, Евеліною Волинець, Ярославом Вишневським. То було слово подяки своїм рідним бібліотекарям. За режисерським культом на святі була Тетяна Ковзун. Надихала усіх на святі завідувачка бібліотекою Валентина Петрухіна.

Свято вийшло надзвичайно цікавим, змістовним, насиченим завдяки бібліотекарям, школярам із їх неповторним класоводом Ольгою Гура. Після цього ще і ще хочеться сказати “Бібліотека – це аптека для душі”.

Вітаю усіх зі святом бібліотекаря, з чудовим мистецьким заходом, який залишив свято у душі і посилив любов до книги і бібліотеки. Бажаю бібліотекарям і шанувальникам книги здоров’я і щастя, наснаги у житті, нових зустрічей в бібліотеці, нових цікавих книг і усім нам – миру на нашій рідній українській землі!

Ольга Протасевич.