Додому ІНФОРМАЦІЯ Бердичівська міська рада повідомляє про конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою.

Бердичівська міська рада повідомляє про конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою.

507
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська міська рада повідомляє про конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою, згідно з рішенням Бердичівської міської ради від 25.06.2015 р. №1110 “Про затвердження результатів розіграшу будівельних номерів серед учасників антитерористичної операції та надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд”.

Умови конкурсу.

Претенденти на участь у конкурсі з відбору виконавця робіт із землеустрою і повинні подати:
– заяву про участь у конкурсі з відбору виконавця із землеустрою;
– копію документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копію сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи-підприємця);
– копію установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
– копію ліцензії на проведення робіт із землеустрою;
– копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів-землевпорядників (для претендента – юридичною особи), або копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника (для претендента – фізичної особи-підприємця).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою” і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Критерії до претендентів:
– найкоротший термін виконання робіт із землеустрою;
– найнижча вартість на виконання  робіт із землеустрою;
– обов’язкове винесення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Конкурсні пропозиції претендентів на участь у конкурсі з відбору виконавця робіт із землеустрою приймаються до 24 липня 2015 року за адресою: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Центральна, 1, відділ комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради, кім. 18, телефон для довідок (04143) 2-00-46.

Конкурс відбудеться 27 липня 2015 року о 10.30 в приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, кім. 16.