Додому ІНФОРМАЦІЯ Бердичівська ОДПІ звертається до роботодавців Бердичівщини

Бердичівська ОДПІ звертається до роботодавців Бердичівщини

517
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні роботодавці і підприємці!

На всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників обов’язковою державною соціальною гарантією є мінімальна заробітна плата.

Законом України “Про оплату праці” визначено: мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці.

20 вересня набув чинності Закон України від 17 вересня 2015 року № 704-VII “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”, яким передбачено, що з 1 вересня поточного року мінімальна заробітна плата становить 1378 грн.

Виплата заробітної плати нижче встановленого рівня є порушенням трудового законодавства.

Дотримання законодавства про працю є невід’ємною складовою цивілізованого ведення бізнесу та знаходиться на постійному контролі в органах Державної фіскальної служби України.

Бердичівська ОДПІ звертає увагу роботодавців та підприємців на необхідності дотримання вищезгаданих законодавчих норм, недопущення застосування фінансових санкцій (нарахування штрафів, пені), а також на забезпеченні належної, своєчасної сплати податків, направлених на повне наповнення місцевих бюджетів.

Дотримуйтесь діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. Не позбавляйте найманих працівників належного захисту на випадок непрацездатності, не прирікайте їх на мізерну пенсію!

Бердичівська ОДПІ