Додому ІНФОРМАЦІЯ Бердичівська ОДПІ інформує.

Бердичівська ОДПІ інформує.

473
ПОДІЛИТИСЬ

Телефонуйте на “гарячу лінію”.
Бердичівська ОДПІ повідомляє про проведення сеансу телефонного зв’язку “гаряча лінія”, який відбудеться 16 червня 2015 року з 15.00 до 16.00 год. із головним державним інспектором з питань комунікацій Шуляр Людмилою Павлівною на тему: “Новації в оподаткуванні доходів фізичних осіб. Зміни в застосуванні РРО. Електронні сервіси Державної фіскальної служби України”.
Телефон “гарячої лінії” – 2-15-42.


З 1 липня для продажу пива придбайте ліцензією.
Бердичівська ОДПІ нагадує, що з 1 липня 2015 р. підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.
При цьому чинним законодавством не передбачено отримання окремої ліцензії на виробництво, імпорт, експорт, оптову або роздрібну торгівлю пивом, у разі наявності у суб’єкта господарювання ліцензії на виробництво, імпорт, експорт, оптову або роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень.


ОГОЛОШЕННЯ
В залі засідань Бердичівського міськвиконкому 17 червня 2015 року о 10-00 проводиться семінар-навчання з питань застосування діючого законодавства з праці, пенсійного та податкового законодавства.
В роботі семінару приймають участь працівники Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, Головного управління ДФС У Житомирській області та Пенсійного фонду.
Учасники семінару забезпечуються методичними та нормативними документами.
Вартість пакету документів та участь у семінарі – 50 грн.
Запрошуємо до участі у семінарі.


Термін подання заяви на спрощену систему оподаткування.
Платники податків, які бажають перейти на спрощену систему оподаткування з загальної, подають відповідну заяву до контролюючого органу за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Тобто, для переходу на спрощену систему оподаткування з III кварталу останнім днем для подачі заяви є 15 червня 2015 року.
До поданої заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік.
Бердичівська ОДПІ нагадує, що такий перехід можливий один раз протягом календарного року.
Перехід на спрощену систему оподаткування може бути здійснений за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, платником податків дотримано вимоги, встановлені пунктом 291.4 статті 291 Податкового кодексу України.


З початку року фахівцями ЦОП Бердичівської ОДПІ надано близько 3000 адміністративних послуг.
За січень-травень 2015 року фахівцями Центру обслуговування платників Бердичівської ОДПІ надано 2893 адміністративні послуги.
Найбільш затребуваними послугами серед громадян та суб’єктів господарювання за звітний період є отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 1579. Також надано 137 витягів з реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 244 книги обліку розрахункових операцій.
Громадяни та суб’єкти господарювання завітавши до інспекції, мають змогу ознайомитися з переліком адміністративних послуг у ЦОП та проконсультуватись з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами. З питаннями можна звертатися до консультантів-модераторів за телефонами 2-61-30, 2-15-42, 2-03-36.
Нагадуємо, що час прийому відвідувачів у ЦОП: понеділок, середа, п’ятниця з 9-00 до 18-00, вівторок, четвер з 9-00 до 20-00, субота з 9-00 до 16-00.
Центр обслуговування платників Бердичівської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Б.Хмельницького, 24а.
З переліком адміністративних послуг також можна ознайомитися на офіційному веб-порталі ДФС України (http://sfs.gov.ua/).
Для зручності платників на сайті розміщені електронні форми заяв, необхідні для отримання таких послуг.