Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівська окружна прокуратура повідомляє

Бердичівська окружна прокуратура повідомляє

141
ПОДІЛИТИСЬ

Житомирський апеляційний суд залишив в силі вирок мешканцю м. Андрушівка Бердичівського району за обвинуваченням у вчиненні зґвалтування та пограбування неповнолітньої

За принципової позиції прокурорів Бердичівської окружної прокуратури вироком Андрушівського районного суду від 17.03.2021 жителя м. Андрушівка Бердичівського району, який вчинив злочин, передбачений ч.3 ст.152 (зґвалтування неповнолітньої особи), ч.2 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, який не є небезпечним для життя чи здоров’я, вчинений повторно), засуджено до позбавлення волі строком на 8 років.

Судовим розглядом встановлено, що 23 серпня 2020 року, близько 02 години, засуджений, знаходячись за місцем проживання потерпілої відкрито заволодів її мобільним телефоном марки «Xiaomi», який незаконно привласнив.

Крім того, відразу ж після цього, засуджений шляхом залякування та погроз фізичною розправою, використовуючи безпорадний стан неповнолітньої потерпілої, подолавши словесно її опір повів до приміщення туалету, неподалік місця проживання потерпілої, де зґвалтував.

Після цього, шляхом залякування та погроз фізичною розправою, подолавши словесно опір неповнолітньої потерпілої, відкрито заволодів її коштами в сумі 1600 гривень, якими в подальшому розпорядився на власний розсуд, спричинивши таким чином матеріальної шкоди потерпілій на загальну суму 5272 гривні.

Не погоджуючись з мірою покарання обвинувачений подав апеляційну скаргу, за результатами розгляду якої ухвалою Житомирського апеляційного суду від 22.07.2021 вирок Андрушівського районного суду Житомирської області залишено без змін. Наразі судове рішення набрало законної сили.