Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівське відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів інформує

Бердичівське відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів інформує

453
ПОДІЛИТИСЬ

27 березня 1997 року Міністерством юстиції України було зареєстровано і затверджено громадську організацію “Всеукраїнське об’єднання ветеранів України” за №839.

Об’єднання  є добровільною неприбутковою громадською організацією, яка
об’єднує ветеранів війни, праці, пенсіонерів, людей з інвалідністю на основі спільності інтересів, захисту соціальних прав у відповідності з Конституцією України.

Мета нашого об’єднання – взаєморозуміння і консолідація на основі національної ідеї. Сприяння процесу виховання молодшого покоління у дусі українського патріотизму, розвитку і вдосконалення національної культури та мови. Залучення членів об’єднання до участі у громадському житті міста, захисту навколишнього середовища. Турбота про підвищення життєвого рівня, поліпшення медичного обслуговування членів об’єднання та їх сімей. Піклування про історичні та духовні цінності міста. Надання юридичної допомоги членам об’єднання. Надання посильної матеріальної допомоги. Підтримання зв’язків з іншими громадськими організаціями міста. Співпраця з органами самоврядування. Сприяння об’єктивному висвітленню політичних подій та їх оцінок.

Відділення і осередки ВОВ за домовленістю з владними структурами можуть делегувати своїх представників у комісії для контролю і перевірки стану побутового  та торговельного обслуговування ветеранів та людей похилого віку, житлових та побутових умов, якості медичного обслуговування для подолання виявлених недоліків.

Бердичівське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів сердечно запрошує всіх бажаючих до співпраці.

На вас чекають за адресою: м. Бердичів, вул. М.Грушевського, 20 (колишня К.Маркса) каб. №4. Тел. 068 674 05 75.

Раді вас бачити по вівторках та четвергах з 12.00 до 15.00.

До зустрічі.