Додому ІНФОРМАЦІЯ Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує

Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує

371
ПОДІЛИТИСЬ

Згідно пункту 9 частини першої статті 1 Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” нотаріуси щокварталу, до 20 числа місяця, що настає за звітним кварталом, подають до органів Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса звіт про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №212 “Про внесення змін до Постанов Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року №1740 і від 25 серпня 1999 року №1549” затверджено форму звіту про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Звіти на паперових носіях, завірені підписом нотаріуса або завідувача державної нотаріальної контори та скріплені печаткою, подаються нотаріусами особисто або надсилаються поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі надсилання звіту поштою таке відправлення на адресу відповідного органу Пенсійного фонду України проводиться не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання звіту.

Додатково:

Назва об’єднаного управління Територіальні одиниці, що входять до складу Бердичівського об’єднаного управління Адреси
Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області м. Бердичів та Бердичівський район вул. Л.Карастоянової, 29, м. Бердичів, 13312
м.Чуднів та Чуднівський район вул. Героїв Майдану, 107, смт. Чуднів, 13200
смт. Любар та Любарський район вул. Незалежності, 52, смт. Любар, 13100
смт. Романів та Романівський район вул. Небесної сотні, 103, смт. Романів, 13001

Адміністрація об’єднаного управління.