Додому ІНФОРМАЦІЯ Бердичівське управління праці та соціального захисту населення повідомляє.

Бердичівське управління праці та соціального захисту населення повідомляє.

1213
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівське управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що в ході проведених перевірок достовірності поданої інформації про доходи громадян – одержувачів житлових субсидій та правильності їх призначення в 2014 році спеціалістами виявлено помилки в інформації про доходи громадян у 35 справах, що призвело до переплат субсидій на загальну суму 16,6 тис. грн. Виявлено такі порушення: надання неповної інформації про розмір земельних ділянок, неподання інформації про доходи від земельних паїв, про доходи від продажу нерухомості та інше.

Завдяки вжитим заходам спеціалістами УПСЗН станом на 01.01.2015 р. всі зайво нараховані кошти по субсидіях 100-відсотково повернуто до бюджету.
Враховуючи викладене та з метою попередження незаконних виплат житлово-комунальних субсидій УПСЗН м. Бердичева просить громадян бути уважнішими при заповненні декларацій про доходи.

Відповідно до пункту 20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. №848, якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію і визначення її розміру, субсидія припиняється з місця, в якому виявлено порушення.

Начальник управління О.Д.Павліківський.