Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівський елеватор вдруге потрапив до Національної Книги Рекордів України

Бердичівський елеватор вдруге потрапив до Національної Книги Рекордів України

579
ПОДІЛИТИСЬ

На цей раз на території підприємства ТОВ “Бердичівський елеватор” стараннями директора Василя Крета та за підтримки генерального директора ТОВ “Зернова база України” Алтинбека Мустапаєва з’явилась велична композиція з цементу та гравію у вигляді Малого Державного герба України.

Ідея створення такого патріотичного елемента на підприємстві з’явилась ще минулого року. Тоді з’явився такий же величний Державний прапор України.

Під час урочистостей дирекція підприємства пообіцяла бердичівлянам та працівникам елеватора, що біля прапора неодмінно з’явиться й герб. І ось перед святом
Дня Незалежності України обіцянку виконано.

Малий Державний герб України відразу ж потрапив до Національної Книги Рекордів України, як найбільший герб такого типу. Відповідний диплом від наглядової ради книги рекордів Василю Крету та Алтинбеку Мустапаєву вручив радник міського голови Василь Толочко.

З нагоди відкриття герба підприємство влаштувало для працівників та місцевих жителів справжнє свято. Заохочуючи молодь до занять спортом та здорового способу життя біля елеватора відбулась спартакіада, в програмі якої змагання з футболу серед команд району, волейбол та перетягування канату. Численних гостей спортивного свята елеватор пригощав справжнім казахським пловом прямо з багаття, безкоштовними напоями та гарним настроєм.

Василь Крет пообіцяв, що наступного року за підтримки генерального директора Алтинбека Мустапаєва на елеваторі з’явиться також ще один герб – на цей раз герб Бердичева. Міста, що завдяки “Бердичівському елеватору” вже двічі потрапило до Національної Книги Рекордів.

Денис Огороднійчук.