Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області виніс вирок обвинуваченому у вчиненні грабежу

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області виніс вирок обвинуваченому у вчиненні грабежу

91
ПОДІЛИТИСЬ

За принципової позиції прокурорів Бердичівської окружної прокуратури 11.01.2022 вироком Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України (повторне відкрите викрадення чужого майна (грабіж), засуджено до покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 8 місяців.

Судовим розглядом встановлено, що останній, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення корисливих злочинів, перебуваючи на пероні залізничного вокзалу станції Бердичів, маючи умисел на заволодіння майном потерпілої, зголосився на її прохання допомогти завантажити до електропоїзду сполученням «Бердичів-Козятин» належний їй велосипед. Відразу після передачі велосипеда обвинувачений сів на нього та поїхав в напрямку вулиці Європейської в м. Бердичеві, не реагуючи на прохання власниці повернути її майно, а, в подальшому, розпорядився ним на власний розсуд.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Судове рішення законної сили не набрало.