Додому НОВИНИ Культура Бердичівський районний Центр культури і дозвілля вітає своїх вихованців!

Бердичівський районний Центр культури і дозвілля вітає своїх вихованців!

560
ПОДІЛИТИСЬ

У суботу, 1 квітня, обласний центр приймав в свої обійми талановиту та обдаровану молодь не тільки з Житомирщини, а й з усіх куточків України. Одразу два навчальні заклади культури проводили фестивалі-конкурси. Учасники творчих колективів Бердичівського районного Центру культури і дозвілля взяли активну участь у них.

У коледжі культури і мистецтв ім. І. Огієнка проходив ХІ конкурс-фестиваль “Великодні дзвони”.

Танцювальний колектив “Перлинки” Бердичівського районного Центру культури і дозвілля (керівник Катерина Кобилінська) достойно представив хореографічне мистецтво в номінаціях “Народний танець” та “Сучасний танець”, за що був нагороджений дипломами за ІІ та ІІІ місце.

Диплом за І місце у номінації “Художнє читання” здобула Валерія Грошева – вихованка гуртка художнього читання “Дивослово” ЦКіД (керівник Олена Якимчук).

Цього ж дня проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Хочу стати зіркою України”, головний ініціатор та організатор якого Житомирський інститут культури і мистецтв Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Конкурс проходив у Житомирській обласній філармонії імені С. Ріхтера.

Номінацію “Вокальний жанр” від Бердичівського районного ЦКіД представила Олена Літкович і виборола почесне перше місце. Дарина Якимчук, учасниця гуртка “Дивослово” та неодноразова переможниця багатьох конкурсів і фестивалів, цього разу гідно представила Бердичівський районний Центр культури і дозвілля на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Хочу стати зіркою України” у номінації “Театральне мистецтво”.

Щиро вітаємо всіх учасників з перемогою і нехай фестивалі-конкурси, на яких свою майстерність демонструють діти, стануть хорошою традицією, а світ нехай пізнає таку чарівну, українську культуру, особливо коли її “провідниками” стають юні дарування.

Северенчук Наталія,
директор ЦКіД