Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівський район активно долучився до збору гуманітарної допомоги для жителів міста Авдіївка

Бердичівський район активно долучився до збору гуманітарної допомоги для жителів міста Авдіївка

669
ПОДІЛИТИСЬ

На виконання спільного доручення голів Житомирської ОДА Ігоря Гундича та Житомирської облради Володимира Ширми, щодо надання гуманітарної допомоги жителям м. Авдіївки Донецької області, у Бердичівській райдержадміністрації було терміново скликано оперативний штаб. Голова штабу Едуард Томашевський, під час засідання, обговорив з членами штабу можливості надання гуманітарної допомоги згідно з переліком потреб, розподілив обов’язки, призначив відповідальних.

Жителі Бердичівського району, підприємці, фермери, сільгоспвиробники, працівники управлінь і відділів райдержадміністрації, медицини і освіти, Бердичівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату (смт. Гришківці) та Бердичівського геріатричного пансіонату активно долучилися до процесу збору гуманітарної допомоги. Небайдужі люди приносили продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, теплий одяг для дітей та дорослих, свічки, подушки і ковдри, грошові кошти для придбання палива.

У п’ятницю, по обіді, авто з вантажем відправили до м. Житомира. Автомобіль з гуманітарною допомогою особисто супроводжував голова райдержадміністрації Едуард Томашевський. Далі допомогу направлять до місця призначення загальним вантажем від усієї області.

SL740384_1Керівництво Бердичівської райдержадміністрації в особі голови Едуарда Томашевського щиро вдячні усім, хто надав допомогу. Зокрема: ПСП “Агрофірма Світанок”, ПП “Надія” (с. Мирославка), ТОВ “Нормагро” (с. Половецьке), ПП “Климчук” (с. Іванківці), СТОВ “Озадівка” (с. Озадівка), ФГ “Пролісок-Агро” (с. Скаківка),  ПП “Райгородоцьке” (с. Райгородок), СФГ “Віктор” (с. Бистрик), ФГ “Сергій-С” (с. Бистрик), ПП “Кароля” (с. Скраглівка), ТОВ “Андріяшівка-Агро”, ТОВ “Щедра нива”, ТОВ “Агро-Райгородок”, ФГ “Житинці” (с. Бистрик),  СГ “Дружба” (с. Малосілка), ТОВ “Павлюк А.В.” (с. Бистрик), СФГ “Тамерлан”, ТОВ “Кольза” (с. Ст. Солотвин), ТОВ “Агро-сем 3” (с. Семенівка), ТОВ “М’яркіс”.

Також вдячні керівникам, педагогічним і учнівським колективам загальноосвітніх шкіл району, закладів культури, працівникам Центральної районної лікарні, Центру ПМСД, Бердичівського управління магістральних газопроводів, прихожанам костелу Босих Кармелітів, жителям району за активну позицію у зборі, формуванні і відправленні гуманітарної допомоги для людей, що так її потребують.

Маємо надію, що часточка Вашого тепла і турботи зігріє душу людей, подарує їм надію на мир, вселить віру у те, що вони так нам потрібні, що ми про них пам’ятаємо, що ми всі – це єдина, неподільна Україна.

Прес-служба райдержадміністрації