Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівський район: безпеці громадян – постійний контроль!

Бердичівський район: безпеці громадян – постійний контроль!

332
ПОДІЛИТИСЬ

Рятувальники продовжують відпрацьовувати житловий фонд з метою попередження виникнення загорянь, загибелі та травмування людей на них. Так, 19 вересня працівники ДСНС спільно з представниками органів влади та засобами масової інформації провели пожежно-профілактичне відпрацювання населених пунктів Садківської сільської ради Бердичівського району, де зафіксовано зростання кількості пожеж.

У першу чергу рейдовики відвідували домоволодіння категорійних громадян. Також на особливому контролі були сім’ї, в яких виховуються діти.

Перед початком опалювального сезону особливу увага концентрувалася на приладах опалення: ретельно перевірялася їх справність і правильна експлуатація, нагадувалось про неприпустимість використання несправних печей.

Крім обстеження домоволодінь, працівники ДСНС проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед селян з основ безпеки життєдіяльності: нагадували про необхідність приведення своїх домоволодінь в пожежобезпечний стан, неприпустимість залишення дітей без нагляду та алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Пилипчук В.О.,
головний фахівець Бердичівського
Міськрайонного відділу Управління ДСНС
України у Житомирській області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA