Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівським міськрайонним судом розглянуто справу щодо торгівлі квітами під час карантину

Бердичівським міськрайонним судом розглянуто справу щодо торгівлі квітами під час карантину

647
ПОДІЛИТИСЬ

Чому продавала гвоздики під час дії карантину, днями пояснювала на судовому засіданні 32-річна бердичівлянка. Розглянувши матеріали справи від місцевого відділу поліції, суд встановив, що 29-го березня жінка, зареєстрована як фізична особа-підприємець, продала чоловіку шість живих квіток і таким чином скоїла правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП.

На суді продавчиня пояснила, що у своєму магазині займається продажем насіння та квітів, і що з 28-го березня, відколи було дозволено торгувати насінням, вона продавала тільки його. У день складення на неї протоколу в її магазині дійсно були гвоздики, які вона збиралась викинути через неналежну якість. Однак чоловік-покупець просто благав продати йому шість квіток на похорон. Також підприємець зазначила, що нині працює лише на доставку та не здійснює продажу з магазину.

Суд узяв до уваги пояснення жінки та свідка, вивчив усі матеріали справи, серед яких – копія доданого до протоколу фотознімка. На ньому зображено чоловіка із шістьома гвоздиками в руках, також вбачається, що продавець та покупець були забезпечені засобами захисту, інші покупці були відсутні, у магазині здійснювався продаж насіння.

Зважаючи на обставини та характер правопорушення, враховуючи особу жінки, яка раніше до адмінвідповідальності не притягувалась і має скрутне матеріальне та сімейне становище; з огляду на те, що даним правопорушенням не було нікому заподіяно шкоди, суд вважав за можливе визнати його малозначним. Тож, на підставі, ст. 22, 44-3, 221, 276, 280, 283, 284 КУпАП, суд постановив визнати жінку винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, та, відповідно до ст. 22 КУпАП, звільнити її від адміністративної відповідальності, оголосивши усне зауваження. Провадження у справі закрити.

Постанову може бути оскаржено до Житомирського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду
Житомирської області.