Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівською окружною прокуратурою у встановленому законодавством порядку забезпечено поновлення прав та...

Бердичівською окружною прокуратурою у встановленому законодавством порядку забезпечено поновлення прав та інтересів територіальної громади

91
ПОДІЛИТИСЬ

Так, рішенням Господарського суду Житомирської області від 07.12.2021 у справі №906/1119/21 задоволено позовні вимоги керівника Бердичівської окружної прокуратури Житомирської області в інтересах Вчорайшенської сільської ради про стягнення з приватного підприємства безпідставно збережених коштів за використання земельної ділянки комунальної власності в сумі 69,9 тис. грн.

Встановлено, що приватне підприємство, будучи власником об’єкту нежитлової нерухомості на території Вчорайшенської сільської ради Бердичівського району, в порушення ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України в період з червня 2019 року по 01.02.2021 за відсутності правовстановлюючих документів та їх державної реєстрації, використовувало земельну ділянку комунальної власності площею 0,4344 га. При цьому, орендну плату не сплачувало. Як наслідок, місцевий бюджет недоотримав дохід за використання вказаної земельної ділянки в сумі 69944,73 грн.

Подібні дії суб’єктів господарювання призводять до порушення майнових прав та інтересів територіальних громад, а тому підлягають поновленню у встановленому законодавством порядку.

Прокурор окружної прокуратури Юрій АФІЙЧУК