Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські артилеристи не забувають подвигів своїх уже демобілізованих побратимів

Бердичівські артилеристи не забувають подвигів своїх уже демобілізованих побратимів

497
ПОДІЛИТИСЬ

18 червня, у переддень одного із найважливіших християнських свят – Дня Святої Трійці, – демобілізовані бійці військової частини – польова пошта В3231 1-ї хвилі мобілізації отримали свої заслужені винагороди.

Командир частини особисто потис руку кожному. І з неймовірним відчуттям гордості за те, що його підлеглими були такі достойні люди, вручив відповідні відзнаки.

Відповідно до Указу Президента України від 13 серпня 2015 року за сумлінне виконання службових обов’язків у небезпечних для життя умовах Пшезмірський Максим Вікторович і Ясінський Микола Іванович отримали ордени “За мужність” III ступеня. А Бірюков Богдан Сергійович був нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни” згідно із Указом Президента України від 20 серпня 2015 року.

Отримавши винагороди, згадуючи свій військовий шлях, демобілізовані, але уже назавжди військовослужбовці, пройшлися околицями Бердичівського гарнізону. Об’єднали їх змішані почуття, різні спогади, якими обмінялися один із одним і про які коротко розповіли своїм близьким. Аби розділити радість із найріднішими, на урочистості Герої приїхали разом зі своїми сім’ями.

К.В. Пухальська,
прес-офіцер військової частини –
польова пошта В3231

SAM_9583_1 SAM_9582_1