Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські вояки відвідали благодійний ярмарок

Бердичівські вояки відвідали благодійний ярмарок

524
ПОДІЛИТИСЬ

26 травня військовослужбовці Бердичівської частини завітали на щорічний благодійний ярмарок до дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у Гришковецьку спецшколу-інтернат.

Вихованці навчального закладу спробували себе у ролі справжніх продавців. Юні майстри та майстрині пропонували відвідувачам ярмарку власноруч виготовлені вироби. Готувалися до заходу цілий рік. Вишивали, в’язали, ліпили, займалися різьбярством і столярством. Напередодні свята навіть кулінарили. І усе це заради того, щоб одного дня їх справжні мистецькі вироби знайшли-таки свого покупця.

Усі зібрані кошти від цьогорічного ярмарку колектив спецшколи одностайно вирішив передати дітям зі Сходу. Адже учні інтернату не з чуток знають, що таке, коли важко і страшно. І будь-яка підтримка необхідна, як повітря. Частина ж виручених грошей, за словами директора навчального закладу Жанни Дмитрівни Громніцької, піде на закупівлю нових матеріалів для створення дітьми спецшколи нових цікавих і оригінальних поробок.

Вишивані подушечки для голок, носовички, різьблені сувеніри, столярні вироби та інші рукотворні дрібнички талановиті дітлахи виставили на продаж. Подвір’я спецшколи іскрилося різнобарв’ям хендмейду, а у повітрі витав аромат приготованих дітлахами смаколиків, які також можна було придбати за номінальними цінами. Окрім корисних і красивих покупок, була можливість у гостей ярмарку одночасно побувати і на концерті. Прямісінько на вулиці, поруч зі столами, де продавалися ярмаркові шедеври, вихованці закладу організували художньо-мистецьке дійство: співали, танцювали, читали поезії.

Скористалися можливістю доторкнутися до таланту унікальних дітей і військові Бердичівської частини – польова пошта В3231. На ярмарку і собі дещо придбали. Та, звичайно, крім матеріального, привезли співслужбовцям до постійного пункту дислокації, масу морального задоволення.

Прес-служба військової частини – польова пошта В3231