Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські військові відзначають День військової частини

Бердичівські військові відзначають День військової частини

574
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні бердичівляни та військовослужбовці військової частини – польова пошта В3231!

Щиро вітаю Вас зі святом – 12-ою річницею від Дня створення бердичівської родини артилеристів – військової частини – польова пошта В3231!

Щороку 5 липня бердичівські артилеристи відзначають День створення частини. Він став визначним не лише для військовослужбовців, а й для усіх жителів міста. Адже саме артилеристи як представники Бердичівського гарнізону із початком неоголошеної війни вирушили на східний кордон України, щоб встати на захист рідної землі.

Відтоді і до сьогодні ми стоїмо на сторожі і не втрачаємо пильності. Наші хлопці і досі там, де гаряче. Обіцяємо: не здамося! Будьте впевнені: поруч із Вами надійні захисники. Ми – ваша опора, надійне плече підтримки та дружби, а ви – наш стимул і натхнення! Тож дякуємо Вам за добре слово, за неоціненну допомогу та щиру любов.

Зі святом вас, дорогі бердичівляни! З днем народження, артилеристи!

Усьому особовому складу військової частини – польова пошта В3231 та ветеранам бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, впевненості у прийдешньому дні, людського щастя, життєвого оптимізму, службового процвітання та обов’язково якнайшвидшого миру!

Слава Україні!

Слава Героям України!

А.В. Маліновський, командир військової частини –
польова пошта В3231