Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські журналісти вшанували пам’ять своїх померлих колег

Бердичівські журналісти вшанували пам’ять своїх померлих колег

562
ПОДІЛИТИСЬ

6 червня в Україні відзначають професійне свято журналістів – День журналіста України. Цього дня працівники бердичівських засобів масової інформації не лише приймають вітання, але й вшановують пам’ять своїх колег, які полишили цей світ.

Ця традиція, започаткована декілька років тому, продовжилась і сьогодні: журналісти на чолі з головою міської організації Спілки журналістів України Денисом Заремським відвідали могили своїх померлих колег по перу, до кожної поклали квіти в знак пам’яті, пошани.

Похованих на загальноміському кладовищі Бердичева варто згадати поіменно. Леонід Козінчук (1952-2013) розпочинав з праці у газеті “Радянський шлях” (“Земля Бердичівська”), став організатором та майже два десятиліття очолював інформаційну службу – міське радіомовлення (нині – комунальне підприємство “Бердичівська міська редакція радіомовлення”). Віктор Коржук (1945-2004) весь час працював фотокореспондентом у газеті “Радянський шлях” (“Земля Бердичівська”), автор відомих збірок оповідань “Рассказы по-бердичевски”. Володимир Карташов (1949-2013) працював прес-секретарем у міській та районній радах, знаний своєю журналістською працею у газеті “Бердичівський вісник” та новоствореній телерадіокомпанії “ВІК”. Петро Собчик (1936-2001) – публіцист, журналіст газети “Радянський шлях” (“Земля Бердичівська”). Там же працювала Лілія Широких (1943-2013), яка створила низку репортажів, оповідей, що запам’ятались читачам. І саме Петро Яцюк (1930-1991), який очолював редакцію цієї газети з 1983 по 1991 рік, створив видання таким, яким його знають й сьогоднішні читачі.

Згадали й про Володимира Космача (1933-1999) – журналіста, могила якого знаходиться у селищі Гришківці.

Журналісти не лише відвідали могили колег, але й згадали працю та здобутки кожного журналіста Бердичівщини.

Анатолій Горобчук.