Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські оперативники викрили квартирного крадія.

Бердичівські оперативники викрили квартирного крадія.

465
ПОДІЛИТИСЬ

Правоохоронці встановили, що житель Чуднівського району викрав з квартири місцевих жителів два мобільних телефони. У чоловіка вилучили викрадені речі.

13 травня до Бердичівського МВ УМВС звернулись двоє жителів райцентру. Чоловіки повідомили, що з їх помешкання викрадені мобільні телефони вартістю 3700 та 1100 гривень.

Працівники карного розшуку встановили, що крадіжку вчинив 24-річний житель Чуднівського району. У молодика вилучили викрадене, у скоєному він зізнався.

– Розпочато розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі, – повідомив начальник Бердичівського МВ УМВС Роман Зайцев.

Шановні громадяни! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях, не запрошуйте малознайомих людей у власні помешкання. Не забувайте зачиняти двері та вікна. Використовуйте сучасні технічні засоби, які дозволяють надійно захистити оселю від відвідування небажаних гостей. Оберіть прийнятний для вас спосіб захисту та постійно користуйтесь ним.

Бердичівський МВ УМВС України в
Житомирській області.