Додому НОВИНИ Бізнес Бердичівські платники податків сплатили до Зведеного бюджету понад 78 млн. грн. ПДФО

Бердичівські платники податків сплатили до Зведеного бюджету понад 78 млн. грн. ПДФО

521
ПОДІЛИТИСЬ

Про це йшлося на прес-конференції начальника Бердичівської ОДПІ Ірини Самборської. На захід були запрошені працівники ЗМІ.

За підсумками січня-травня 2016 року платниками Бердичівщини до Зведеного бюджету сплачено 78,6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Проти аналогічного періоду минулого року надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на 30,3 мільйонів гривень – про це повідомила начальник інспекції Ірина Володимирівна.

“Перші п’ять місяці 2016 року, відколи доходи фізичних осіб оподатковуються за єдиною ставкою 18 відсотків та відбулося зростання розміру мінімальної заробітної плати, надходження ПДФО зросли на 63 відсотки. Тобто, системна робота фахівців Бердичівської ОДПІ у напрямку детінізації зарплат та пильний податковий контроль за своєчасністю перерахування ПДФО до бюджету своїм наслідком мають додатковий фінансовий ресурс для держави”, – зазначила доповідач.

“Враховуючи це, саме стан надходжень податку на доходи фізичних осіб має вирішальне значення для фінансової стабільності держави. Ми постійно акцентуємо увагу платників податків та представників бізнесу на те, щоб вони здійснювали свою діяльність легально з повним працевлаштуванням своїх працівників. Адже саме питання легального працевлаштування – це той додатковий важіль впливу, що сприятиме додатковим надходженням в бюджет”, – підкреслила начальник ОДПІ Ірина Самборська.

Бердичівська ОДПІ