Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські поліцейські навчали дорожній безпеці школярів

Бердичівські поліцейські навчали дорожній безпеці школярів

393
ПОДІЛИТИСЬ

У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху правоохоронці запросили школярів на екскурсію стінами Бердичівського відділу поліції, щоб провести урок належної поведінки на дорозі.

Екскурсія розпочалася з чергової частини, де інспектор ювенальної превенції Олеся Чубоха розповіла дітям про її основні функції. Зазначивши, що всі повідомлення про злочини, правопорушення, надзвичайні події надходять саме сюди. роз’яснила алгоритм дій слідчо-оперативної групи, яка виїжджає на місце події, до складу якої входить оперативний працівник, експерт-криміналіст, дільничний офіцер поліції та старший групи – слідчий. За добу до чергової частини надходить в середньому від 20 до 30 таких заяв та повідомлень. Кожне з них реєструється в установленому законом порядку. Далі черговий продемонстрував кімнату для затриманих, яка знаходиться поряд з черговою частиною.

Продовжилась екскурсія в музейній кімнаті, де виставлені експонати і документи, які свідчать про різні роки роботи Бердичівського відділу поліції. Школярів найбільш вразив службовий мотоцикл, який раніше використовувався правоохоронцями.

У розповіді про роботу поліцейських Олеся Ярославівна нагадала школярам про правила безпеки на дорозі та разом з ними повторили значення сигналів світлофора, а також допомогла розібратися у дорожніх знаках, які вони бачать щодня по дорозі до школи. Діти із задоволенням розповідали правоохоронцям, яких правил безпеки потрібно дотримуватися, переходячи автошлях чи їдучи у транспорті.

Школярі пообіцяли правоохоронцям, що будуть уважними на дорозі та набутими знаннями будуть ділитися зі своїми товаришами.

“Важливо, щоб батьки навчали дітей правилам безпечної поведінки на дорозі ще змалечку, – зазначає начальник превентивного блоку Бердичівського відділу поліції Олег Остріцький. – Ми ж лише допомагаємо закріпити набуті знання, та закликаємо школярів завжди дослухатися до порад та настанов батьків і вчителів”.

Бердичівський відділ поліції
ГУНП в Житомирській області