Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські правоохоронці в кукурудзі виявили незаконний посів маку та коноплі.

Бердичівські правоохоронці в кукурудзі виявили незаконний посів маку та коноплі.

674
ПОДІЛИТИСЬ

Незаконний посів нарковмісних рослин виявили дільничні інспектори Бердичівського міськвідділу міліції під час проведення оперативно-профілактичних заходів операції “Мак”.

Снодійний мак та коноплі виростив на власній присадибній ділянці 29-річний бердичівлянин.

На запитання міліціонерів чоловік розповів, що мак та коноплі самі насіялись разом із кукурудзою і що він про це навіть не знав. А коли побачив – рослини були вже досить великі і зривати їх було шкода, тому, мовляв, залишив коноплі для лікувальних цілей, а мак – для кулінарних.

Працівники слідчо-оперативної групи випололи 330 рослин коноплі та 325 снодійного маку.

Крім того, у домоволодінні чоловіка було вилучено й висушену та подрібнену коноплю. Сушкою для рослин слугувало горище, де на момент візиту правоохоронців знаходилась партія конопель.

– Наразі вилучені рослини направлені на дослідження до НДЕКЦ УМВС України в Житомирській області, – повідомив т.в.о. начальника Бердичівського міськвідділу міліції УМВС Валерій Кравчук.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) та ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Законом за такі дії передбачено покарання до 3 років позбавлення волі.

Бердичівський МВ УМВС України
в Житомирській області.

003 001 002