Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські правоохоронці затримали крадія.

Бердичівські правоохоронці затримали крадія.

444
ПОДІЛИТИСЬ

1 серпня до міліції звернувся місцевий житель із повідомленням про крадіжку мобільного телефону із автомобіля. Міліціонери затримали підозрюваного у вчиненні злочину.

Потерпілий розповів правоохоронцям, що ввечері залишив свій автомобіль “Opel” на вулиці в с. Великій П’ятигірці. А коли повернувся, то виявив відсутність мобільного телефону.

Перевіривши зібрану інформацію, правоохоронці встановили, що до вчинення крадіжки причетний 29-річний місцевий житель, у якого викрадений мобільний вилучили.

– Нині триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікові, який раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності, загрожує покарання від штрафу до ув’язнення на строк до 3 років, – повідомив т.в.о. начальника Бердичівського МВ УМВС Валерій Кравчук.

Правоохоронці вкотре застерігають: шановні громадяни, не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Не залишайте у салонах транспортних засобів цінних речей та документів. Намагайтесь звести до мінімуму шанси зловмисників для посягань на ваше авто, обладнавши його відповідними технічними засобами захисту.

Бердичівський МВ УМВС України
в Житомирській області.