Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські правоохоронці провели профілактичні бесіди з учнями

Бердичівські правоохоронці провели профілактичні бесіди з учнями

533
ПОДІЛИТИСЬ

Аби попередити дитячий дорожньо-транспортний травматизм, а також таке негативне явище, як пияцтво та тютюнокуріння серед неповнолітніх, працівники Бердичівського ВП ГУНП здійснили профілактичні заходи. З цією метою правоохоронці відвідали школи та професійно-технічні навчальні заклади міста.

Під час бесіди із учнями поліцейські розповіли про шкідливість цих звичок та правові наслідки таких порушень.

Інспектори превентивного блоку регулярно зустрічаються з педагогічними колективами, учнями навчальних закладів та проводять роз’яснювальну роботу щодо недопущення дітьми адміністративних та кримінальних правопорушень. Таку бесіду напередодні весняних канікул співробітники поліції провели з учнями. Діти уважно слухали бесіду-лекцію про дотримання правил дорожнього руху та поради, як не стати жертвою протиправних посягань, про недопустимість поширення наркоманії, зайняттям жебрацтвом, розпиття алкогольних напоїв та вживання тютюнових виробів.

4_1111З метою профілактики одночасно проведено роз’яснювальну роботу із працівниками магазинів, які розташовані поруч з навчальними закладами, щодо недопущення продажу неповнолітнім алкоголю та цигарок.

– Ми сподіваємось, що саме за допомогою таких заходів вдасться змінити легковажне та безвідповідальне відношення підлітків до життя, – сказав начальник превентивного блоку Бердичівського відділу поліції Олег Остріцький.

Бердичівський відділ поліції
ГУНП в Житомирській області