Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські правоохоронці розкрили низку крадіжок.

Бердичівські правоохоронці розкрили низку крадіжок.

445
ПОДІЛИТИСЬ

24 липня до міліції звернувся приватний підприємець із заявою про крадіжку автозапчастин зі складського приміщення.

На місці події правоохоронці з’ясували, що невідомі потрапили до складського приміщення на території підприємства, пошкодивши вікна.

Звідти викрали 7 автомобільних компресорів, 6 автомобільних генераторів та 13 стартерів до автомобілів.

– Згодом, провівши низку спеціальних заходів, міліціонери встановили, що до крадіжки причетні троє місцевих жителів, в яких викрадене вилучили, – повідомив т.в.о. начальника Бердичівського МВ УМВС Валерій Кравчук.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України за такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років


До місцевого відділу міліції звернулася 67-річна жителька райцентру із заявою про викрадення запчастин до мотоблоку.

На місці події працівники міліції з’ясували, що зловмисник, пошкодивши навісний замок, потрапив до підсобного приміщення домогосподарства та викрав запчастини до мотоблоку.

– Провівши низку спеціальних заходів, правоохоронці встановили, що до вчинення кримінального правопорушення причетний 29-річний житель району, в якого викрадене вилучили, – розповів т.в.о. начальника Бердичівського МВ УМВС Валерій Кравчук.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України за такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Бердичівський МВ УМВС України
в Житомирській області.