Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські правоохоронці розшукують шахрая

Бердичівські правоохоронці розшукують шахрая

399
ПОДІЛИТИСЬ

До чергової частини місцевого відділу поліції звернувся 69-річний пенсіонер, який повідомив, що його ошукали.

Чоловік повірив незнайомцеві, який зателефонував і, назвавшись банківським працівником, змусив потерпілого повідомити конфіденційні відомості власного рахунку. У результаті пенсіонер втратив майже 7 тисячі гривень заощаджень.

– Зловмисник діяв за відомою схемою: під приводом уточнення персональних даних дізнався необхідну інформацію абонента. Тільки згодом, зрозумівши, що він став жертвою шахрая, заявник звернувся до поліції. Нині тривають заходи для встановлення особи зловмисника, – прокоментував начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян: вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально. Для цього запам’ятайте самі та розкажіть близьким та знайомим деякі правила:

  • нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації, особливо в телефонному режимі;
  • якщо вас переконують у ризику втратити кошти через “збій системи” чи інформують про будь-які інші банківські операції та вимагають надати особисті дані, не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній банківській картці вказані номери телефонів);
  • уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на ваш мобільний телефон та не повідомляйте нікому секретні коди, необхідні для активації банківських операцій.

Пам’ятайте, у таких ситуаціях ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!

Бердичівський відділ поліції
ГУНП в Житомирській області