Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівські фахівці точності відзначили власне професійне свято

Бердичівські фахівці точності відзначили власне професійне свято

591
ПОДІЛИТИСЬ

День працівників стандартизації та метрології… Мабуть, для більшості з нас ця професія маловідома. Але на практиці кожен, віддаючи на повірку лічильники та інші вимірювальні прилади, зустрічається саме з ними – з метрологами.

Бердичівський колектив метрологів нараховує одинадцять висококласних спеціалістів. Вони обслуговують Бердичів та Бердичівський, Любарський, Чуднівський, Романівський, Ружинський, Попільнянський та Андрушівський райони. Установа розташована на вулиці Шкіряників, 7, цю адресу знають майже всі. Впродовж двадцяти останніх років дану установу очолює Віктор Філаретович Слободенюк.

Метрологи — це фахівці з точності. Саме від них залежить, наскільки точно працюють банкомати, медична техніка, ваги, побутові лічильники і тому подібне. Метрологи перевіряють роботу всіх цих приладів і звіряють їх з вимогами сучасних стандартів.

Як жартома говорить Віктор Філаретович, людина стикається з метрологією від самого свого народження: немовля обов’язково зважують та обмірюють на приладах, які пройшли перевірку в метрологів. Фахівці цієї професії супроводжують людину впродовж всього життя.

Вітаючи колектив, хочемо сказати наступне: якщо точність — ввічливість королів, то метрологи — справжні повелителі сантиметрів і грамів! То ж у день метролога будьте точні і максимально акуратні!