Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівщина вшанувала Героїв війни

Бердичівщина вшанувала Героїв війни

459
ПОДІЛИТИСЬ

У переддень визначних дат для українського народу, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації відбувся районний патріотичний захід з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня матері в Україні.

Урочистості розпочалися з виступу народного аматорського хору “Сузір’я”. З вітальними словами та словами вдячності за мужність та нескореність, за відвагу та бойовий дух до ветеранів та учасників антитерористичної операції звернулися заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, керуючий справами районної ради Віктор Лащук, голова районної ради ветеранів Валентина Кроснік, голова ГО “Самооборона міста Бердичева і Бердичівського району” Сергій Адам’як, представник від ГО “Спілка учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району” Олександр Ніколайчук.

На заході були присутні голови ветеранських організацій району, представники громадських організацій, педагоги, учнівська молодь, матері загиблих у зоні проведення антитерористичної операції земляків, а також ветерани Другої світової війни.

“Подвиг ветеранів, їх зусилля і мужність, відважність та героїзм завжди пам’ятатиме український народ” – зазначила у своєму виступі Людмила Димидюк. У ході заходу присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України всіх поколінь.

Живі квіти і низький уклін для ветеранів, матерів загиблих Героїв Сергія Коренівського, Василя Малянівського, Олександра Сокорчука подарувала учнівська молодь, а працівники культури району підготували шановним гостям власноруч виготовлені маківки.

Концертна програма від артистів районного Центру культури і дозвілля, дитячого танцювального колективу “Перлинки” та окремих учнів шкіл району вражала своєю проникливістю і актуальністю.

Пам’ятаймо про подвиг Героїв завжди, адже це наш святий обов’язок, наше майбутнє, наша мораль.

Прес-служба райдержадміністрації.