Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичівщина прощалася з Героєм

Бердичівщина прощалася з Героєм

519
ПОДІЛИТИСЬ

Він жив серед нас… Творив свою долю, будував своє життя, кохав, працював, був товариським сусідом і односельчанином, люблячим батьком, сином і чоловіком. За покликом душі – вірним бойовим побратимом, сміливим і відчайдушним захисником своєї Вітчизни. В той день, 26 березня 2017 року, коли раптово обірвалося його життя, – він став невидимим птахом, який назавжди залишиться у пам’яті людей, у їх серцях і душах.

Він – Петро Михайлович Козарук – захисник України, Герой України. Загинув під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни, де з листопада 2016 року ніс військову службу за контрактом разом з дружиною Ларисою Анатоліївною.

Зі слів заступника командира батареї, капітана Ігоря Марчука, – це була миттєва смерть. Міна, що влучила у бліндаж, не залишила жодних шансів на життя Петру і ще двом його бойовим побратимам. Хлопці відчули небезпеку і намагалися запобігти лиху, відвести ворожі наміри і ціною власного життя врятували… не відомо скільки життів інших людей і наші…

Село Райгородок Бердичівського району, 29 березня 2017 року, було окутане невимовним болем, смутком і тугою. Тут прощалися з Героєм, стоячи на колінах перед труною захисника.

Віддати останню шану Петру прийшла неймовірно велика кількість людей. Мати, дружина, діти, найближчі люди і родичі Петра приймали співчуття від керівництва району, органів місцевого самоврядування, бойових друзів загиблого, громади села, волонтерів і громадських активістів.

Траурний мітинг відкрив сільський голова Максим Капустинський, його продовжили капітан Ігор Марчук і голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський.

“Живий” коридор, безліч квітів, хвилина мовчання, останні постріли в честь загиблого від військовослужбовців на кладовищі, національний Прапор, патріотична пісня і невмирущий Гімн України – так прощалися на Бердичівщині з гідним сином України.

Прес-служба райдержадміністрації.