Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичів відзначив день перемоги

Бердичів відзначив день перемоги

384
ПОДІЛИТИСЬ

9 травня від самого ранку в Бердичеві відбулась низка заходів із нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На 9-ту годину біля пам’ятника “Визволителям міста Бердичева” по вулиці Європейській зібрались керівники міста, учні та педагоги НВК №10, військовослужбовці, голови ветеранських і громадських організацій та бердичівляни, які традиційно поклали квіти до цього пам’ятного знаку.

О 10 годині біля меморіалу “Слава Героям!” розпочалось урочисте зібрання громадськості. Міський голова Василь Мазур, голова ветеранської організації Сергій Железняк, очільники військових структур міста згадали про події Другої світової війни, про окупацію Бердичева та його визволителів, про сумну статистику загиблих у тій війні. Згадали й про ветеранів – безпосередніх учасників Другої світової, яких нині у місті залишилось лише 38. По закінченні зібрання його учасники пройшли ходою повз утворений “живий коридор” центральною вулицею міста до військової ділянки кладовища по вулиці Пушкіна.

Анатолій Горобчук.