Додому НОВИНИ Влада і громада Бердичів потрапив у книгу кращих ідей та практик АМУ

Бердичів потрапив у книгу кращих ідей та практик АМУ

461
ПОДІЛИТИСЬ

За інформацією Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ проект “Клич друзів – граймо разом” отримав відзнаку “рекомендована практика” в номінації “Краща практика” конкурсу “Міста, дружні до дітей”, що в рамках проекту ПУЛЬС проводить Асоціація міст України.

На конкурс було подано 140 проектів з усіх областей України, від Житомирщини – 14. За результатами Всеукраїнського конкурсу “Міста, дружні до дітей” підбито підсумки всіх проектів та видано збірку найкращих практик місцевого самоврядування, до яких потрапили 2 проекти Житомирщини:

  • м.Бердичів, Житомирська область. “Клич друзів – граймо разом” (рекомендована практика);
  • м.Коростень, Житомирська область. “Коростень – місто, дружнє до дітей, або ініціатива в дії” (переможець конкурсу).

У цьому збірнику кращих ідей та практик опубліковано опис проектів, які перемогли у конкурсі, а також тих, що рекомендовані конкурсною комісією для впровадження. Збірка покликана допомогти українським містам, селищам, селам, а також об’єднаним громадам у справі створення комфортного та сприятливого середовища для життя, навчання, відпочинку, розвитку, творчості дітей і молоді.

“Дружнє до дитини місто – це не лише ігрові майданчики та чисті двори, це – зручне для життя дітей середовище, створене з врахуванням їх потреб та бажань. Сьогодні, коли завдяки децентралізації та секторальним реформам місцеве самоврядування отримує більші ресурси та повноваження, громади мають можливість приділити належну увагу потребам підростаючого покоління. Переконаний, що українські громади успішно реалізовуватимуть ініціативи та проекти у цій сфері, адже саме нинішній молоді і дітям належить жити у реформованій оновленій країні”, – зауважує Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.