Додому НОВИНИ Бердичів приймав учасників IV пленуму комітету Житомирської обласної організації Профспілки працівників...

Бердичів приймав учасників IV пленуму комітету Житомирської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

853
ПОДІЛИТИСЬ

Двадцять першого грудня Бердичів, місто з чудовим культурним надбанням і багаторічними традиціями, гостинно відкрив двері учасникам IV пленуму комітету Житомирської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Засідання пройшло на базі ДИЗ №16 (завідуюча Ніна Бойко, голова профспілки Валентина Михайловська) та НВК № 10 (директор Наталія Рибак, голова профспілки Раїса Миколюк). На розгляд було винесено питання: “Про стан виконання угоди між управлінням освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації та комітетом Житомирської обласної організації Профспілки за 2011-2015-й роки і угоду між управлінням освіти і науки Житомирської ОДА та комітетом Житомирської обласної організації Профспілки на 2016-2020-й роки”. З доповіддю перед учасниками пленуму виступив заступник голови обласної організації Профспілки Микола Красько. На різних актуальних проблемах діяльності організації та перспективах їх вирішення акцентували увагу присутніх голова Житомирської міської організації Профспілки Тамара Чугаєвська, начальник відділу освіти Черняхівської РДА, депутат обласної ради Григорій Сташенко, голова Коростенської міської організації профспілки Любов Андрущенко, голова Бердичівської районної організації профспілки Лідія Лук’янчук і начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської ОДА Тетяна Романько. Від імені Бердичівського міського голови Василя Мазура учасників зібрання привітала його заступник Валентина Адаменко, зацікавивши слухачів глибоким і змістовним звітом про особливості взаємодії й соціального партнерства профспілкових організацій та керівництва навчальних закладів і установ освіти. В роботі пленуму взяли активну участь методист із питань дошкільної освіти ІМЦ Ірина Катинська, головний спеціаліст, інспектор шкіл Валентина Пономарчук та спеціаліст І категорії з кадрових питань управління освіти і науки Тетяна Осадчук, голова обкому профспілки освіти Василь Когут.

Під час пленуму відбулася предметна і ділова розмова про досягнення й успіхи в діяльності профспілок, існуючі недоліки та шляхи їх усунення.

Результатом активної і відповідальної роботи протягом минулого періоду стало прийняття та схвалення угоди між управлінням освіти і науки Житомирської ОДА та комітетом Житомирської обласної організації профспілки на 2016-2020-й роки.

День був насичений не лише робочими моментами, а й приємними несподіванками: незабутні враження подарувала програма екскурсій містом. Гості побували у Музеї профспілки працівників освіти в НВК №10, Музеї освіти м. Бердичева, Музеї історії єврейства Бердичева та в Санктуарії Матері Божої Бердичівської. На добру згадку кожен отримав цікаві видання: книги журналіста Віктора Коржука “Рассказы по-бердичевски” та краєзнавця Анатолія Горобчука “Єврейські святині Бердичева”. Спонсором був наш земляк Олександр Дмитрук. Традиції Бердичева вже багато років є візитною карткою міста, де тісно переплелися культурні досягнення багатьох національностей і сформувався неповторний місцевий колорит.

Анжела Цвєткова, голова Бердичівського
міськкому профспілки працівників освіти і науки